Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý víkend v Prahe v Hoteli City Club Praha*** blízko centra na 2 noci s raňajkami.

45
Popis ponuky

Hotel City Club Praha*** sa nachádza v blízkosti centra mesta a od Václavského námestia je vzdialený len 15 minút chôdze. Tento hotel má ideálnu polohu na objavovanie krás stovežatej Prahy. Pri vašich potulkách mestom určite oceníte aj fakt, že najbližšia zastávka metra, I. P. Pavlova, sa nachádza len 5 minút pešo od hotela.

Všetky izby sú vkusne zariadené a vybavené elektronickým bezpečnostným systémom, sprchou, WC, TV so satelitným príjmom a telefónom. Izby superrior sú navyše vybavené sejfom, fénom a v niektorých izbách sa namiesto sprchy nachádza vaňa.

Recepcia s lobby barom je otvorená 24 hodín denne a ponúka úplný sortiment služieb ako zmenáreň, predaj občerstvenia a suvenírov, rezervácie vstupeniek či okružných jázd. V celom hoteli je k dispozícii Wifi pripojenie. Auto je možné zaparkovať v hotelovej garáži, ktorá je však spoplatnená.

Pražský hrad patrí k najväčším hradom na svete. V minulosti bol sídlom českých panovníkov, v súčasnosti je sídlom prezidenta. Návštevníkov láka predovšetkým katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Juraja, starým a novým kráľovským palácom, španielskym sálou, vežou Daliborka či Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je zas umiestnený najväčší český zvon Zikmund. V mauzóleu odpočívajú bývalí králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí k najnavštevovanejším pražským pamiatkam. Most spája oba brehy Vltavy - na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu i Petřína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv . Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí.

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv . Václava, za ňou dominantná budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - palác Koruna, Rokoko či Wiehlův dom.

  • Malostranské námestie
  • Pražské Jezulátko
  • Ostrov Kampa
  • Kráľovská záhrada
  • Palác Smiřických v Prahe
  • Petřín
  • Židovská štvrť (Josefov)
  • Novomestská radnica v Prahe
  • Villa Bertramka

Ak vás láka kultúra, poteší vás skutočne obrovské množstvo pražských podujatí - koncerty, divadlá, festivaly, divadlá, výstavy či exkurzie. Odporúčame vyhľadať si podľa termínu vášho pobytu aktuálny program na tomto odkaze.
71 €
130 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
71 €
130 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 39 ľudí
42
40
34