Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Najkrajšie miesta a pamiatky Prahy s ubytovaním v Hoteli Aladin*** v pokojnej lokalite pri centra.

54
Popis ponuky

Hotel Aladin*** je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a pohodu, ale napriek tomu chcú byť blízko centra Prahy a spoznať jej historické krásy či kultúrne akcie.

Prijmite pozvanie do príjemných a útulných priestorov hotela Aladin***. Samozrejmosťou je čistota a každodenné upratovanie. Príjemný personál na recepcii rád odpovie na všetky vaše prípadné otázky.

Zariadenie izieb: kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC, telefón, TV/SAT, chladnička, minibar

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší. Zatiaľ čo hore na moste vládne turistický ruch, dole na vlnkách Vltavy si pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Petřínska rozhledna

Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhlednu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty.

Možnosť večere v balkánskej reštaurácii Skopje

www.hotel-aladin.eu
32 €
69 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
32 €
69 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
55
Práve prezerá 39 ľudí
30