Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vkusný viedenský hotel Klimt ako stvorený na výlety do Schönbrunnu a ZOO.

25
Popis ponuky

Klimt Hotel & Apartments sa nachádza na slnečnom mieste v tichom prostredí priamo na západ od centra mesta, kam sa pohodlne dostanete metrom. Svojou polohou v tesnej blízkosti zámku Schönbrunn a viedenskej ZOO je hotel ideálnym východiskovým bodom nielen pre turistov, ale poskytuje skvelé zázemie aj pre obchodné stretnutia.

Vychutnajte si elegantný viedenský štýl a komfort dvojlôžkových izieb, ktoré sú vybavené manželskou posteľou veľkosti King. Okrem nej sa v nich nachádza aj TV s plochou obrazovkou a písací stôl. Príjemný komfort doplňuje čajový a kávový servis.

Moderná, plne vybavená kúpeľňa má buď vaňu alebo sprchovací kút, WC a sušič vlasov. Čo sa týka komunikácie, k dispozícii je telefón s priamou voľbou a bezplatné pripojenie na internet.

Zámok Schönnbrunn je od hotela naozaj kúsok a rozhodne stojí za vašu návštevu. Nádherný zámok, v ktorého izbe č. 1441 sa prechádzala nielen cisárovná Sisi, ale aj slávna Mária Terézia, ročne priláka do Viedne milióny turistov. Okrem miliónovej izby, zrkadlovej sály, kde Mozart objavil svoj talent, alebo Modrého čínskeho salónu, ktorý pamätá koniec monarchie, ukrýva Schönbrunn aj iné architektonické skvosty. Spomeňme zámockú záhradu s kúzelnou fontánou, labyrint, kaviareň Gloriette aj zoologickú záhradu.

Do centrasa dostanete za 20 minút a aj tam na vás čaká mnoho zaujímavostí. Fiacer, koč ťahaný koňmi, je jednou z charakteristík Viedne. BudovaŠtátnej opery bola dokončená v roku 1896 a je jedným z najvýznamnejších svetových operných domov súčasnosti. Hofburg sa nachádza v juhozápadnej časti mesta. Jeho najnovšie postavená a najokázalejšia časť je Neue Burg.

Múzeum Sissy a Národná knižnica sú súčasťou Hofburgu. Za návštevu tiež stojí Múzeum dejín umenia a prírodovedné múzeum.

Najvýznamnejšou cirkevnou stavbou v hlavnom meste Rakúska je Katedrála svätého Štefana, ktorá sa nachádza na námestí Stephansplatz. Odtiaľ sa môžete prejsť na Kärntner a ulicu plnú obchodov a butikov Mariahilfer Straße. Pre milovníkov adrenalínu a kolotočov je ideálnym miestom zábavný park Prater.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

75 €
100 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
100 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
40
41
38