Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Turistický raj na Orave počas 2, 3 alebo 5 nocí v hoteli Millennium s raňajkami.

33
Popis ponuky

Neviete sa rozhodnúť či ísť k vode, na hory, alebo spoznávať kultúru? Práve pre vás tu máme balíček "all in" s názvom Orava. Zoberte si dovolenku aj na mesiac a spoznajte krásy tohto výnimočného slovenského regiónu.

Okrem krásnych vrchov Západných Tatier tu nájdete nespočetné množstvo tipov, ako stráviť voľný čas. My vám ponúkame len zlomok z nich, lebo vieme, že Orava je horská, Orava je tajomná, Orava je zelená, Orava je naša minulosť, no najmä však turistická budúcnosť. Slovom, Orava je krásna!

​​

Hotel MILLENNIUM** je útulný hotel na Orave, ktorého okolie je veľmi bohaté pre turistov a vlastne všetkých ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť či aktívne alebo pasívne.

Oravský hrad

Jednou z najväčších dominánt oravského kraja je bezpochýb Oravský hrad, ktorý sa týči na skalnatom vrchu nad riekou Orava v Oravskom Podzámku.

Najvyššia socha Krista na Slovensku

Najväčšia socha Krista sa nachádza v Kline. Do výšky 9, 5 m sa týči na Grape, odkiaľ pozerá na okolitú krajinu. Pri dobrom počasí dovidieť až do poľského Zakopaného na vrchu Giewont.

Meander Park Oravice

Z hĺbky 1611 m tu vyviera prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom s teplotou 58 °C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v areáli Meander Park thermal o ploche 1545 m2.

Sivý vrch - Roháče

Sivý vrch je jeden z najvyšších vrcholov v západnom okraji Západných Tatier a týči sa do výšky 1805 m. Sivý vrch je považovaný za jeden z najkrajších na Slovensku a je národnou prírodnou rezerváciou.

Skanzen Zuberec

Toto múzeum oravskej dediny nájdete v prekrásnom prostredí Brestovej. Nájdete tu prekrásny drevený kostolík pochádzajúci zo 16. storočia, drevenice, historický drevený mlyn a pílu a rolnícko-remeselníckych domčekov.

Ťatliakova chata a jazero

Ak ste navštívili, alebo sa iba chystáte navštíviť, Roháče určite si nenecháte ujsť prechádzku na bývalú Ťatliakovu chatu a k Ťatliakovmu jazeru. Skutočne panenská príroda očarí každú dušičku.

Hotel MILLENNIUM** sa nachádza v známom centre zimnej a letnej turistiky v Západných Tatrách – Roháčoch v obci Oravský Biely Potok v okrese Tvrdošín. Obec je v nadmorskej výške 650 m. n. m. v mimoriadne čistom ovzduší.

Hotel je situovaný v strede obce, pod horou, kde ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky.

Každá izba je vybavená sprchou, toaletou a vlastným balkónom. Kapacita hotela je 15 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a jeden apartmán, ktorý je štvorlôžkový s možnosťou prístelky.

Pre malé deti postieľka na vyžiadanie (poplatok 1 €/deň).

V prípade, že máte chuť len tak si posedieť máte možnosť bezplatného pripojenia sa na internet - wifi. Touto cestou sa isto spojíte s Vašimi známymi a podelíte sa o zážitky z krásnej Oravy.

V hoteli sa nachádza aj biliard, stolný futbal a šípky, čiže množstvo možností ako si spríjemniť chvíle.

V prípade, že spoznávate našu krajinu s deťmi, tie isto ocenia detský kútik s hračkami.
27 €
40 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
27 €
40 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
37
36
28