Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Čarokrásna jeseň v Slovenskom raji! Prežite príjemný pobyt v hoteli Grand Hotel Spiš*** s polpenziou.

35
Popis ponuky

Hory, voda, skaly a čas dali vyrásť mohutným planinám a hlbokým roklinám, ktoré ako oáza pokoja napomáhajú načerpaniu nových síl a harmónie v duši. Svojou najvyššou koncentráciou roklín a jaskýň v Karpatskom oblúku stal sa Slovenský raj jedným z najnavštevovanejších kútov Slovenska. A v tomto raji na zemi nájdete Grand Hotel Spiš***.

Grand Hotel Spiš obklopený zeleňou

Grand Hotel Spiš*** leží v najväčšom stredisku Slovenského raja - Čingov, iba 6 km od mesta Spišská Nová Ves

Tomášovský výhľad - najnavštevovanejší výhľad v Slovenskom raji len cca 1 hodinu od hotela

Pre deti vstup ZADARMO do ZOO v Špišskej Novej Vsi. Foto: www.spisskanovaves.eu

Prielom Hornádu - vyhľadávaná turistická trasa je vybavená množstvom reťazí a stúpačiek nad riekou Hornád

SLOVENSKÝ RAJ predstavuje svojrázne, krasové územie s množstvom roklín, tiesňav, úzkych dolín a kaňonov. Pre svoje výnimočné a estetické hodnoty bol v roku 1988 vyhlásený za Národný park. ČINGOV je najvýznamnejšie turistické stredisko. Je východiskom na túry Kláštorisko, Kláštorská roklina, Prielom Hornádu, Sokolia dolina.

Kláštorská roklina

Grand Hotel Spiš*** v Slovenskom raji ponúka ubytovanie v 22 – dvojlôžkových izbách a 2 – apartmánoch. Celková kapacita hotela je 71 lôžok. Všetky izby majú vlastné hygienické zariadenie a TV / SAT . Niektoré izby sú s možnosťou prístelky.

V cene kupónu máte zahrnuté stravovanie formou polpenzie.Raňajky sú podávané formou bufetu alebo výberom z raňajkového menu. Večere – a la carte. K dispozícii je Vám štýlová reštaurácia aj útulná kaviareň s krbom, kde ochutnáte dobrú kávu, kokteily a krajové dezerty.

V lete ponúka terasa príjemné posedenie, v zime zas krásne výhľady na zimnú krajinu

Gastronomické špeciality v spojení s kvalitnými službami hotelového personálu umocnia príjemný zážitok

Na požiadanie Vám Hotel môže zabezpečiť: Tenisový kurt so službami tenisovej školy, služby relaxačného centra v blízkosti hotela, turistického sprievodcu, horského vodcu, výuku lezenia na horolezeckej stene, zlaňovanie pod Tomášovským výhľadom. Slovenský raj si môžete pozrieť aj pri prechádzke na koni.

Spiš je mimoriadne bohatý a zaujímavý množstvom umelecko-historických pamiatok.

Nachádza sa tu množstvo gotických pamiatok.

Územie Spiša sa pýši nesmiernym prírodným a kultúrnym bohatstvom, ktoré zahŕňa i osobité skvosty dobovej architektúry. V neďalekom okolí nájdete pamiatky zaradené fondom UNESCO do svetového kultúrneho dedičstva. Sú to Spišský hrad, Spišská kapitula, kostolík sv. Ducha v Žehre, ale i mestá Levoča a Spišská Nová Ves, ktoré majú námestia plné historických budov a múzeí.

Levočská radnica, patrí k vrcholným stavbám svetskej renesančnej architektúry na Slovensku. Foto: navstevnik.spisskanovaves.eu

Územie Spiša, kde sa Slovenský raj a Grand Hotel Spiš*** nachádza sa pýši nesmiernym prírodným a kultúrnym bohatstvom, ktoré zahŕňa i osobité skvosty dobovej architektúry. V neďalekom okolínájdete pamiatky zaradené fondom UNESCO do svetového kultúrneho dedičstva. Sú to Spišský hrad, Spišská kapitula, kostolík sv. Ducha v Žehre, ale i mestá Levoča a Spišská Nová Ves, ktoré majú námestia plné historických budov a múzeí.

Sokolia dolina je v zime kráľovstvom ľadu. Foto: navstevnik.spisskanovaves.eu

Jeseň v Slovenskom raji. Foto: www.spisskanovaves.eu

Grand Hotel Spiš*** sa teší na Vašu návštevu!
75 €
115 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
115 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
34
Práve prezerá 43 ľudí
33
Práve prezerá 37 ľudí
38
Práve prezerá 38 ľudí