Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v Tatrách s neobmedzeným wellness, polpenziou a vstupom do soľnej jaskyne.

38
Popis ponuky

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách a zo služieb novučičké Wellness centrum či soľnú jaskyňu.

Hotel Lesana*** je už dlhé roky tradičnou a obľúbenou destináciou v malebnom prostredí pod tatranskými štítmi. V roku 2014 hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu sa môžete tešiť aj na novučičké Wellness Centrum

Skvelá poloha hotela v Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice) je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Športové aktivity potešia nielen rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku v hoteli, na veľkom detskom ihrisku hneď pri hoteli. Na druhej strane hotela sa nachádza Oddychový park s rozlohou 300 árov pre zábavu a oddych každej vekovej skupiny.

Ku kvalite za priateľské ceny sa pridáva aj domáca kuchyňa, ústretovosť personálu a rodinná atmosféra pohody.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.

Soľná jaskyňa

Spojte si oddych s blahodarnými účinkami soľnej terapie v hoteli Lesana***, ktorá je už roky obľúbená medzi hosťami, a to právom. Blahodarné účinky pobytu v soľnej jaskyni pocítite s nádychom a aj na vlastnej koži.

Stravovanie

V reštaurácii sa ráno naštartujete na výlety či aktivity pri raňajkách vo forme štedrých a čerstvých švédskych stolov. Večer vás pohostia chutnou dvojchodovou večerou. Tradičnú slovenskú kuchyňu tu spájajú s obľúbenými medzinárodnými špecialitami.

  • Raňajky: 07:00 – 10:00
  • Večere: 17:30 – 20:00

Kávička s výhľadom na Lomničák a večerný oddych v bare

Zima v Tatrách

Zimná dovolenka v Tatrách je plná zábavy a oddychu pre každého. Užite si zábavu na svahoch aj mimo nich.

Lyžovačka vo Vysokých Tatrách

Vo Vysokých Tatrách si s radosťou zalyžuje každý. 24 kilometrov upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, nové lanovky, zábava a atrakcie aj na svahu v strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica sa nachádza len 9 min od hotela autom. V zimnej sezóne môžete tiež využiť Skibus ZDARMA z autobusovej zastávky 400 m od hotela.

Lyžovačka v okolí

Ochutnajte lyžovačku aj na ďalších svahoch v Tatrách a v blízkom okolí. Cca 30 min. autom od hotela sa nachádza malebná tatranská dedina Ždiar so strediskami Ski Bachledova, Strachan Ski Centrum a Skicentrum Strednica. Príjemnú lyžovačku si môžete vychutnať tiež v obci Vyšné Ružbachy, len 40 min. od hotela. Ak sa vydáte opačným smerom, nájdete tiež pekné svahy. V krásnom údolí podtatranského regiónu 25 min. autom od hotela Lesana*** sa nachádza stredisko Lopušná dolina. Takisto 25 min. trvá cesta aj do strediska Spišské Bystré.

Zimná turistika

Výlety v Tatrách „na pešo“ si môžete vychutnať aj v zime. Časť turistických chodníkov je totižto otvorená aj počas mesiacov plných snehu. Vyberte si výlet vo vhodnej náročnosti, a tak ako v lete, aj v zime odporúčame spojiť turistiku s obedom či posedením vo vyhriatej horskej chate.

TIP na výlet: Lanovkou alebo pešo na Hrebienok (pešo alebo pozemnou lanovkou) a následne na Vodopády Studeného potoka, na Reinerovu či Zamkovského chatu.

Bežkovanie

Na bežky môžete vybehnúť priamo spred hotela. Pod Tatrami na vás čakajú kilometre upravovaných tratí, kde si tento populárny šport môžete užiť na čerstvom tatranskom vzduchu.

Sánkovačka na Hrebienku

Užite si túto tradičnú zimnú zábavu v tatranskom štýle! Spustite sa na sánkach na trati dlhej až 2,5 km! Príjemná prechádzka alebo výlet pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca až na Hrebienok, je krok číslo 1. Krok druhý je zábava na sánkach, ktoré si môžete požičať a bláznivá jazda pre malých aj veľkých!

Výlety lanovkami

Spoznajte Tatry z hora aj pod panenskou snehovou prikrývkou! Božské výhľady z lanovky a tiež z cieľovej destinácie si môžete užiť zo strediska Tatranská Lomnica – výlet na Skalnaté pleso alebo až na samý vrchol Lomnického štítu. Výlety na lanovkách odporúčame aj v strediskách Starý Smokovec (na Hrebienok) alebo Štrbské pleso (na Solisko).

Aquacity Poprad

15 min. autom od hotela sa nachádza vodný svet zábavy a oddychu Aquacity Poprad. V celoročne otvorenom Aquacity sa môžete vyšantiť v bazénoch, na tobogánoch, vo fitness a spinning centre. Z 350 vodných atrakcií si vyberie každý.

lesana.sk
149 €
242 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
242 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
Práve prezerá 35 ľudí
40
Práve prezerá 41 ľudí
48
37