Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Očarujúci Liptov s celoročnými pobytmi v Happy Village Kaštieľ Ivachnová***.

40
Popis ponuky

Zrekonštruovaný Happy Village Kaštieľ Ivachnová vám ponúka komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadených apartmánoch a izbách. Výborná východisková poloha kaštieľa umožňuje ľahký prístup k turistickým a historickým objektom v čarokrásnej lokalite Liptov.

Kaštieľ sa nachádza v malebnom prostredí v dedinke Ivachnová, ktorá leží na Liptove pod Chočskými vrchmi medzi Západnými a Nízkymi Tatrami - len 2 km od Gino Paradise Bešeňová.

Ubytovanie ponúka v 4 priestranných svetlých štýlovo zariadených apartmánoch, ktoré sú vybavené TV SAT, rádiom, wifi pripojením a trezorom. Kuchyňa je kompletne zariadená (plyn. pec, el. rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuch. náčinie a riad). Kúpeľňa má sprchovací kút, bidet, umývadlo, sušič na vlasy a WC.

Ďalej v 4 podkrovných útulných izbách, ktoré sú vybavené: TV SAT, rádio, minichladnička, trezor. Kúpeľňa má sprchovací kút, bidet, umývadlo, sušič na vlasy a WC.

V blízkosti kaštieľa je drevený presklený altánok, v ktorom sa celoročne podávajú raňajky. Veľké okenné steny umožňujú výhľad nielen do záhrady a na Veľký Choč, ale aj na detský kútik, ktorý je určený pre deti od 3 do 9 rokov. V záhrade počas teplejších mesiacov je hosťom k dispozícii nielen gril a záhradné posedenie, ale aj lehátka a slnečníky.

V tejto oblasti Liptova sú bohaté možnosti na strávenie zaujímavej dovolenky počas celého roka.

Lyžovačka

Nad Ružomberkom sa nachádza lyžiarske stredisko Malinô Brdo. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a deti a SNOWTUBING - jazda na pneumatikách. V lete sú v okolí strediska vynikajúce podmienky na cykloturistiku.

Vo vzdialenosti 2 km sa nachádzajú známe termálne kúpaliská Thermal park Bešenová s celoročnou prevádzkou. Majú blahodarný vplyv na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, gynekologické problémy, majú výrazne kozmetické účinky a vďaka prítomnosti lítia pozitívne účinky na psychiku.

Pri neďalekom Liptovskom Mikuláši je najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Aquapark Tatralandia je výborné miesto na zábavu, nielen pre rodiny s deťmi. Je otvorený po celý rok.

Z historických pamiatok za povšimnutie určite stojí Vlkolínec – pamiatková rezervácia ľudovej architektúry, ktorá je zapísaná v UNESCO. Ak chcete spoznať tradície našich predkov navštívte Múzeum liptovskej dediny v Pribiline.

Demänovská ľadová jaskyňa je jednou z prvých známych jaskýň sveta. Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádzajú v nádhernej oblasti cestovného ruchu v Demänovskej doline na území Národného parku Nízke Tatry.

www.happyvillageslovensko.com
72 €
120 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
72 €
120 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
48
55