Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Himalájska soľ - ružové zlato, prírodná kryštalická soľ je zdravá náhrada kuchynskej soli.

Zakra s.r.o.
0 / 5
48
Popis ponuky

Nerafinovaná prírodná kryštalická soľ je vhodná ako zdravá náhrada kuchynskej soli pri príprave jedál, do kúpeľa, na detoxikáciu, k hojeniu rán.

Kryštalická soľ vznikla vyschnutím pramora, spôsobeným klimatickým zmenami, pred vyše 220 miliónmi rokov. Dnes je uložená v hĺbke približne 400 - 600 metrov, chránená pred akýmkoľvek súčasným znečistením životného prostredia. Je preto bez nečistôt, ktoré sa nachádzajú v dnešných moriach, a bohatá na minerálne látky. Himalájska kryštalická soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave, teda nečistená a nespracovaná. Táto soľ je enormným tlakom Himalájí zlisovaná do rovnomernej, kryštalickej, kubickej štruktúry a je bioenergeticky vysoko účinná.

Navyše obsahuje takmer všetky minerály a stopové prvky dôležité pre zdravie človeka. Z rovnakých prvkov, ktoré nachádzame v prírodnej soli, je vybudované aj naše telo. Zafarbenie je spôsobené minerálmi, ktoré obsahuje.

Himalajska soľ priaznivo pôsobí pri detoxikácii organizmu, čiže ho čistí od škodlivých látok, podporuje okysličenie buniek, podporuje trávenie, dopĺňa minerály a tým sa normalizuje aj krvný tlak, hormóny a pod. Taktiež sa pomocou nej lepšie hoja rany na pokožke.
1,25 €
2,40 €

Kúpené
146x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,25 €
2,40 €

Kúpené
146x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
13
13
13