Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Inteligentná plastelína pre malých aj veľkých. Bláznivá hračka do kancelárie aj domácnosti.

20
Popis ponuky

Inteligentná plastelína má rozdielne fyzikálne vlastnosti podľa toho, ako s ňou zaobchádzate.

 • Ak ju chytíte na oboch koncoch a potiahnete, správa sa ako žuvačka. Položte ju na stôl a pozorujte, ako sa pomaly rozteká.
 • Ak chytíte plastelínu na oboch koncoch a trhnete ňou dostatočne rýchlo, roztrhne sa. Nie je to celkom jednoduché - chce to trochu praxe.
 • Plastelínu je taktiež možné roztrhnúť ako papier. Chyťte plastelínu na hornej strane ukazovákom a palcom každej ruky tak, ako keby ste ju chceli roztrhnúť ako papier. Aby sa Vám ľahšie trhala, načnete plastelínu trochu nechtami. Potom ju už len rýchlo roztrhnite - ale pozor, podarí sa vám to len ak budete dostatočne rýchli.
 • Vytvorte z plastelíny guľu a nechajte ju padnúť rovno na pevnú podlahu alebo ju hoďte o stenu. Budete prekvapený ako skáče.
 • Ak do plastelíny dostatočne rýchlo udriete, rozbije sa ako porcelán. Ak to chcete vyskúšať, buďte opatrní - ak nebudete dostatočne rýchli, plastelína bude pružná ako guma a môžete si ublížiť (dobrá rada autora tohto textu na základe vlastnej skúsenosti :-).
 • Ako už napovedá jej názov, svietiaca varianta Inteligentnej plastelíny potme svieti. Táto skutočnosť z nej robí ideálnu hmotu na rôzne pokusy. Kreslite na ňu, vytvárajte svetelné fotografie alebo len jednoducho šokujte svojich známych.
 • Ak sa do plastelíny dostane vzduch, praská a vytvára bubliny.
 • Čierna varianta plastelíny je magnetická a otvára tak ďalšie príležitosti na pokusy.
 • Otlačte svoj palec do plastelíny. Takto vytvorenú formu zalejte potravinárskou želatínou a nechajte stuhnúť. Dokonalá kópia Vášho palca je na svete!

Na výber:

Odštartujte svoj deň s troškou slnečného svitu! Živá oranžová sa po dotyku rukou alebo šálkou kávy zmení v prebúdzajúcu sa žltú.

Spoznajte tajomnú, kozmickú, mimozemskú, rádioaktívnu zeleň. Nabijete ju na slniečku alebo pod žiarovkou a uvidíte fantastický jas! Prebuďte sa pred svitaním a zistite, či ešte stále svieti.

Unikátna Inteligentná plastelína, ktorá mení farbu a svieti zároveň! Modrá a iskrivá - rovnako ako vír do štvrtej dimenzie. V dlani sa vplyvom tepla časom mení z modrej na bielu. V tme svieti temnou modrou farbou.

Pre najzarytejších fanúšikov je tu priehľadná Inteligentná plastelína. Naťahuje sa, skáče, trhá sa a je úplne číra!

Upozornenie:

 • Konzistencia tohto druhu je iná, než pri klasických druhov Inteligentné plastelíny - je mäkší.
 • Tento druh je náchylnejší k ušpineniu.
 • Priehľadnosť sa môže v ruke trochu vytratiť, ak ale dáte plastelínu späť do plechovky, časom opäť spriehľadnie.
 • Na rozdiel od ostatných druhov plastelín môže Tekuté sklo zanechať škvrnu na papieri alebo iných materiáloch, preto odporúčame skladovanie v plechovke.

Super Skarabeus ponúka neuveriteľný prechod farieb z modrej do purpurovej cez červenú a medenú. Jeho jemné zelenomodré odtiene tancujú vo svetle a hypnotizujú oči. V dávnom Egypte bol skarabeus uctievaný pre svoju nadpozemskú farbu. Vytiahnite Super Skarabeus do tenkej vrstvy a zistíte, že je takmer priehľadný. Naťahovaním a mačkaním mu vrátite lesk.

Nová receptúra a nová farba - malinová supermagnetická plastelína. Pozorujte, ako sa plastelína ochotne pricucne k magnetu! Pozorujte, ako sa plastelína zmagnetizuje a zdvíhajte s ňou ľahké kovové predmety. Pozorujte, ako sa zmagnetizovaná plastelína vyhýba magnetu, ak k nej priložíte magnet správnym pólom. Dodávaná v sade s veľkým feritovým magnetom!
7,95 €
9,95 €

Kúpené
180x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,95 €
9,95 €

Kúpené
180x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

76
70
68
62