Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Privátny vstup do wellness a večera podľa výberu pre dvoch vo W hoteli Bratislava.

62
Popis ponuky

Príďte si odpočinúť do sauny, vírivky či bazéna a užite si privátnu vírivku LEN pre vás. K dispozícii sú ďalej kompletné priestory wellness centra pre dokonalý relax vo dvojici! Následne si vychutnajte romantickú večeru v hotelovej reštaurácii. Alebo darujte tento pôžitok vašim rodičom, známym či priateľom ako originálny darček a doprajte im nezabudnuteľné chvíle relaxu.

W HOTEL *** Bratislava je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, v mestskej časti Devínska Nová Ves. Výhodnú pozíciu dotváraľahká dostupnosť:

  • autom - v blízkosti Volkswagen
  • mestskou hromadnou dopravou - linka č. 20, 21, 23 a 28
  • vlakom - priame spojenie s Hlavnou stanicou Bratislava

Návštevníci môžu vyskúšať zrekonštruované wellness štúdio. Ponúka všetko, čo si len milovníci oddychu môžete želať. Vyhrievaný bazén s protiprúdom, termálnu vírivku, či saunu... Prezrite si, čo vám wellness štúdio ponúka a nechajte sa zlákať oázou relaxu a pokoja. Otvorené aj pre verejnosť.

Prezrite si kompletný cenník služieb

Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v útulných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI úplne zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom. Novinkou je Apartmán 110, ktorý je novozrekonštruovaný a vybavený LED podsvietením a veľkou plazma TV.

Reštaurácia ponúka chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Devínska Nová Ves je tichá lokalita a táto reštaurácia a jej veľká terasa je tým predurčená na príjemné rodinné oslavy, posedenia, firemné párty ale napríklad aj na svadby.

W HOTEL slúži aj na usporiadanie svadieb, narodeninových osláv, promócií, konferencií, rodinných a firemných akcií.

Elegantné izby doprajú odpočinok celému autobusu svadobčanov. Je to ideálne miesto pre tých, čo si chcú oddýchnuť v krásnom a tichom prostredí mimo ruchu veľkomesta, napriek tomu však v jeho blízkosti a bezproblémovej dostupnosti autom, autobusom, či dokonca aj vlakom.

Hotel má Certifikáciu turistických služieb VITAJTE CYKLISTI a nachádza sa neďaleko nového cyklomosta presláveného úsmevným názvom "most Chucka Norrisa". Návštevu hotela a reštaurácie tak môžete spojiť aj s cykloturistikou, napríklad aj do neďalekého zámku Schlosshof.

W HOTEL je tiež oficiálne predajné miesto lístkov na zámok Schloss Hof – vybrané vstupenky tu môžete získať so špeciálnou zľavou 10 %. Konkrétne zľavy nájdete TU.
39,90 €
105 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
105 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
61
79
75