Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Špeciálne 4-chodové kaukazské menu v novej reštaurácii Nobile na Hviezdoslavovom námestí.

Popis ponuky

Objavte s nami tradičné chute, ktoré sú pozbierané z rôznych regiónov Kaukazu. Nájdete ich v úplnom centre Bratislavy, v novootvorenej reštaurácii Nobile. V rámci degustačnej porcie sa o prekvapenie postará určite Chačapuri - lodička z bieleho cesta plnená syrom a Chinkali – balíčky z cesta plnené hovädzím mäsom, verené vo vývare a servírované so smotanou. Sú krásne vláčne e šťavnaté a charakteristické korenie použité v mäsovej zmesi že vás prijemne zahreje.

Štvorchodové menu krásne doplní chutné predjedlo z pečenej repy v kombinácii s kôprovým olejom, chrenovým krémom a kandizovanými vlašskými orechami, ďalej tradičná polievka Charčo a na záver nesmie chýbať ani dezert - Napoleoni s čerstvým ovocím.

O vysokú gastronómiu sa stará osetský šéfkuchár, ktorý čaruje s absolútne čerstvými surovinami. Toto odvážne tvrdenie stojí na pevných základoch. Reštaurácia má totiž vlastnú farmu neďaleko Bratislavy, odkiaľ pochádzajú všetky kľúčové suroviny.

Okrem vlastných surovín na prípravu jedál ponúka aj vlastné vína z Vinum Nobile. Vinárstvo má v ponuke odrody z oblasti Hlohovca, Hurbanova a Kalnice. Už po prvom roku pôsobenia vinárstvo na Slovensku získalo množstvo ocenení a bodovalo aj vo svete. Zlatú medailu získalo v Paríži a Madride, striebrom sa pýši z Viedne alebo Číny a v Národnom salóne vín v Pezinku nájdete ich Cabernet Savignon. Majiteľ Alimur-zayevich Khabilev, rodák z Osetska, tvrdí, že je dušou a srdcom vinár, čo dokazuje práve svojimi úspechmi.
24,90 €
24,90 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
24,90 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
80
80
75