Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Escape hra v uliciach Brainteaselavy – zimná edícia od tvorcov hry "V pazúroch ŠtB".

32
Popis ponuky

Pokojne sa vám môže stať, že pri lúštení hádaniek sa vás policajt opýta, čo hľadáte. Začne lúštiť s vami. A vy nakoniec zistíte, že ste úplne mimo. A potom sa k vašej skupinke bude chcieť pripojiť okoloidúci pes s dámou v rokoch a vy zrazu zistíte, že tú hádanku je jednoducho nemožné rozlúsknuť... lebo pes! Áno, aj takéto veci sa nám stali, keď sme s tímom ZľavaDňa brázdili ulicami Starého Mesta a snažili sme sa zistiť, čo sa stalo s Viliamom...

Nečakané situácie, zábava a hlavne zákutia, ktoré pri hľadaní objavíte. Také, o ktorých netušili ani rodení Bratislavčania. Je skvelá a núti dať hlavy všetkých zúčastnených dokopy. Každý z tímu je prínosom, menším či väčším. Ale o to presne ide. Ak by v tíme chýbal onen či tamten, možno by sa vám nikdy nepodarilo zistiť, čo sa naozaj stalo.

Celé tri kilometre po Starom Meste v skupinke 2 až 5 ľudí v priebehu 90 – 180 minút. Pozor, čas neúprosne plynie a vy musíte ísť, pretože verejná bezpečnosť, príslušníci ŠtB sú vám stále v pätách. A navyše sa prelínajú s ďalšími neočakávanými situáciami v starých úzkych uličkách hlavného mesta.
39,90 €
59 €

Kúpené
48x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
59 €

Kúpené
48x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
38
55