Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lyžovačka a wellness v hoteli Boboty*** priamo vo Vrátnej doline so skipasom.

Hotel Boboty
0 / 5
21
Popis ponuky

Pravú horskú atmosféru neďaleko od Terchovej vo Vrátnej doline si užijete jedine v hoteli Boboty. Užijete si každý okamih v hoteli. Hotel robí všetko pre to, aby pobyty vo Vrátnej doline splnili aj tie najodvážnejšie predstavy o pokoji a hlavne načerpaní novej energie, ktorú každý od dovolenky očakáva.

K dispozícii je 63 izieb so 140 pevnými lôžkami, 38 prístelkami a 4 detskými postieľkami v izbách a apartmánoch. Vyberať môžete z 1 a 2 posteľových izieb, rodinných izieb, apartmánov. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a WC, TV/SAT. Vybrané izby sú vybavené internetovým pripojením. Samozrejmosťou sú aj izby s bezbariérovou úpravou.

Izby situované na sever: 4 jednolôžkové izby bez balkóna, 8 dvojlôžkových izieb, 9 rodinných izieb (2+2 pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb so spoločnou kúpeľňou, WC a balkónom). V izbách situovaných na sever si môžete užiť výhľad na horský masív Boboty.

Izby situované na juh: 35 dvojlôžkových izieb, 4 dvojlôžkové bezbariérové izby, 4 apartmány (pozostávajú z dvoch dvojlôžkových izieb a dvoch kúpeľní). V izbách situovaných na juh sa z balkóna môžete kochať výhľadom na Národný park Malá Fatra a lyžiarske stredisko.

Presvedčte sa, že kuchyňa je lahodná, plná fantázie a chutí. Veľký dôraz sa kladie na to, aby sa na váš stôl dostali len jedlá vytvorené z čerstvých sezónnych surovín z okolitých lesov, pasienkov a záhrad.

Špeciality Terchovskej kuchyne

V menu s istotou nájdete špeciality Terchovskej kuchyne. Hostia chcú v kraji Jánošíka ochutnať predovšetkým tradičné domáce pochúťky ako bryndzové halušky, pirohy alebo domáce šúľance s makom.

Lahôdky z diviny

Lahôdky z diviny sú to, na čo sú v hotelovom jedálnom lístku nesmierne pyšní. Veď čo by to bol za hotel v horách bez tejto pochúťky. Dávajú si pri ich príprave maximálne záležať, aby bol výsledok dokonalý. Jedálny lístok hotela Boboty je plný tých najlepších dôvodov, prečo neodolať – delikátna pečená jahňacinka, jelenie stehno na smotane či domáca zverinová paštéta s cibuľovým džemom.

Zatvorte oči, ponorte sa do krištáľovo čistej vody a nechajte sa plnými dúškami unášať pocitom ľahkosti. Vychutnajte si každý pohyb a svoju myseľ nechajte voľne blúdiť. Užite si pobyt v saune v zime či v lete, po dni na zjazdovke, po túre či ako alternatíva pri zlom počasí. A príroda bude váš stály spoločník.

  • Vrátna Free Time Zone - 1x celodenný skipas pre 2 osoby v stredisku Vrátna Malá Fatra v cene

  • SKI Centrum Gavurky
  • Snowparadise Veľká Rača

  • SKI PARK Kubínska hoľa

  • Športcentrum Malá Lučivná

199 €
252 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
252 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21