Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Penzión Harmónia pod lesom. 2, 3 alebo 5 nocí s raňajkami či polpenziou a vstupom do sauny.

43
Popis ponuky

Ak hľadáte miesto, kde aspoň na chvíľu zabudnete na každodenný stres, stereotyp, povinnosti. Ak túžite prežiť chvíle plné pohody a pokoja v kruhu svojich najbližších. Ak máte potrebu vymeniť rušný zhon miest za ticho a pokoj v obklopení tatranskej prírody. Navštívte penzión Harmónia, ktorý naplní vaše očakávania. Penzión Harmónia je situovaný v tichom prírodnom prostredí, v chránenej oblasti Belianskych Tatier. Stojí medzi Tatranskou kotlinou a rázovitou obcou Lendak s bohatou goralskou históriou.

Ubytovanie:

Každá izba má svoju vlastnú toaletu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, TV - SAT, WIFI. Ladené sú v jemných teplých tónoch a pre návštevníkov tak pôsobia príjemne, s nádychom domova. Rozloženie izieb je od dvojposteľových až po rodinné variácie s podkrovným ubytovaním pre šesť osôb.

Pre náročnejších hostí je k dispozícii apartmán, ktorý má na rozdiel od klasickej izby svoju obývaciu časť a kuchynku (sklokeramická varná doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, jedálenský stôl).Okolie:Nakoľko sa penzión nachádza v blízkosti Belianských Tatier, k dispozícií máte množstvo turistických trás.

Vzdialeností k štartom trás:

Biela voda: 8,1 km

Lysá Poľana: 22,9 km

Tatranská Javorina: 18,9 km

Ždiar: 8,8 km

Tatranská Kotlina: 2 km

Tatranské Matliare: 9,6 km

Tatranská Lomnica: 11,4 km

Starý Smokovec: 17,6 kmBelianska jaskyňa


Belianska jaskyňa, ktorá bola známa zlatokopom už v prvej polovici 18. storočia, sa nachádza v atraktívnom prostredí Tatranského národného parku, vo východnej časti Národnej prírodnej rezervácie Belianske Tatry. Na prehliadkovej trase dominujú pagodovité stalagmity a sintrové vodopády s dĺžkou presahujúcou 50 m.

Okrem potuliek krásnou prírodou Belianskych Tatier, ktoré sú považované za najkrajšiu časť našich veľhôr, sa môžete ísť zrelaxovať do okolitých aquaparkoch AquaCity v Poprade, Tatralandie v Liptovskom Mikuláši, Thermal parku v Bešeňovej, do kúpeľov vo Vyšných Ružbachoch alebo do termálneho kúpaliska Vrbov.www.penzionharmonia.eu
69 €
120 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
120 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 36 ľudí
56
Práve prezerá 50 ľudí
45
Práve prezerá 37 ľudí
49
Práve prezerá 40 ľudí