Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálne stylingové poradenstvo + kabelka v hodnote 69 € ako darček.

NOA boutique
0 / 5
50
Popis ponuky

Butik NOA je trendy multibrandový butik so štýlovou a unikátnou talianskou módou.

Orientuje sa na ženy všetkých vekových kategórii a veľkostí. Na ženy, ktoré chcú byť jedinečné, moderné a odlíšiť sa od ostatných.

Tím butiku NOA si dáva záležať na jedinečnom prístupe k zákazníčkam, ktorým vždy rád profesionálne poradí vo výbere oblečenia, či správnej kombinacií farieb a doplnkov. Každej zákazníčke taktiež ochotne poradí aj v oblasti najnovších módnych trendov a ako správne nakombinovať štýlový a zaujímavý outfit.

Spokojnosť ženy so svojím výzorom prispieva k celkovému pozitívnemu vyžarovaniu, ktoré pomáha k úspešnému fungovaniu v súkromnom i pracovnom živote.

V butiku nájdete výber z viacerých značiek, napríklad: Rinascimento, Kitana, MIss Miss, Fontana 2.0, exkluzívne značkové kabelky POP BAG.

So značkou Rinascimento majú exkluzívnu spoluprácu, kde ako jeden z mála má butik prístup ku kompletne celej kolekcií tejto značky.

Taktiež dovážajú značku exkluzívnych talianskych kožených kabeliek POP BAG. Butik NOA je jediný, ktorý tento nový hit z Talianska u nás ponúka...

POP BAG kabelka je viac ako len doplnok. Je to koncept!

POP BAG je revolučný spôsob ako si zostaviť tašku. Sama si vyberiete jednotlivé komponenty kabelky (predný diel, zadný diel, uši, poprípade aj vnútorný vak so zipsom), tým si sama viete zložiť vlastnú farebnú a materiálovú kombináciu. Neskôr vám stačí dokúpiť iba jeden komponent a hneď si viete doma "spraviť" novú kabelku. Je to tak rýchle a jednoduché. Dizajn je nadčasový, jednoduchý a luxusný.
44,90 €
89 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
44,90 €
89 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

74
50
63
60