Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Penzión Mliečna Víla so vstupom do aquaparku v Turčianskych Tepliciach.

40
Popis ponuky

Príďte načerpať nové sily do Turčianskych Teplíc, kde vás pod svoje krídla prichýli Mliečna víla. Práve v tomto originálnom penzióne môžete stráviť svoj pobyt v známom kúpeľnom meste.

Názov Mliečna víla nevznikol len tak. V rámci kupónu máte aj polpenziu a v priestoroch reštaurácie si vychutnáte špeciality kuchyne motivované polohou penziónu a reštaurácie naväzujúcej na bryndziareň v Turčianskych Tepliciach, založenej v roku 1917.

Ojedinelosť výrobkov z ovčieho mlieka a výnimočná chuť jedál spočíva v tradičnom spôsobe ich výroby. Súčasťou penziónu je obchodík, v ktorom máte možnosť si tieto výrobky zakúpiť.

Ubytovaní budete v izbách, kde nájdete: televízor so satelitným príjmom, minichladničku – minibar, internetové pripojenie cez WIFI, sprchový kút, toaletu.

V rámci kupónu máte aj jeden dvojhodinový vstup do aquaparku Turčianske Teplice s celoročnou prevádzkou.

Penzión svojou výhodnou polohou v centre kúpeľného mesta poskytuje návštevníkom podľa ich záujmu a ročného obdobia výber aktivít návštevou termálnych kúpalísk, možnosťou masáží a liečebných procedúr v neďalekých kúpeľoch, adrenalínom v lanovom centre, tanečných zábav, nákupných stredísk, využitie množstva cyklotrás, prechádzok a výletov za poznávaním histórie a krás Turčianskej kotliny.
88 €
146 €

Vyprší
23.3.2018
Kúpené
148x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
88 €
146 €

Vyprší
23.3.2018
Kúpené
148x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
35
57
Práve prezerá 37 ľudí
46
Práve prezerá 36 ľudí