Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Penzión Mliečna Víla so vstupom do aquaparku v Turčianskych Tepliciach.

40
Popis ponuky

Príďte načerpať nové sily do Turčianskych Teplíc, kde vás pod svoje krídla prichýli Mliečna víla. Práve v tomto originálnom penzióne môžete stráviť svoj pobyt v známom kúpeľnom meste.

Názov Mliečna víla nevznikol len tak. V rámci kupónu máte aj polpenziu a v priestoroch reštaurácie si vychutnáte špeciality kuchyne motivované polohou penziónu a reštaurácie naväzujúcej na bryndziareň v Turčianskych Tepliciach, založenej v roku 1917.

Ojedinelosť výrobkov z ovčieho mlieka a výnimočná chuť jedál spočíva v tradičnom spôsobe ich výroby. Súčasťou penziónu je obchodík, v ktorom máte možnosť si tieto výrobky zakúpiť.

Ubytovaní budete v izbách, kde nájdete: televízor so satelitným príjmom, minichladničku – minibar, internetové pripojenie cez WIFI, sprchový kút, toaletu.

V rámci kupónu máte aj jeden dvojhodinový vstup do aquaparku Turčianske Teplice s celoročnou prevádzkou.

Penzión svojou výhodnou polohou v centre kúpeľného mesta poskytuje návštevníkom podľa ich záujmu a ročného obdobia výber aktivít návštevou termálnych kúpalísk, možnosťou masáží a liečebných procedúr v neďalekých kúpeľoch, adrenalínom v lanovom centre, tanečných zábav, nákupných stredísk, využitie množstva cyklotrás, prechádzok a výletov za poznávaním histórie a krás Turčianskej kotliny.
88 €
146 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
88 €
146 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 38 ľudí
16
Práve prezerá 35 ľudí
37
42