Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výmena oleja a servisná prehliadka vozidla. Navštívte autoservis, s ktorým bude vaše auto spokojné.

Teoracing
0 / 5
75
Popis ponuky

V autoservise TEORACING vám už od roku 1996 ponúkame kompletný servis pre vaše vozidlo. Sme odborníkmi najmä na dieslové motory, opravy vstrekovacích čerpadiel a trysiek. Dobre rozumieme všetkým značkám osobných automobilov a špecialisti sme najmä na značku OPEL. Z autoservisu TEORACING sa na svojom opravenom aute odviezlo domov už viac ako 10000 spokojných zákazníkov! Doprajte svojmu autu konečne servis aký si zaslúži a kontaktujte nás.

Povedzte zbohom „profesionálom“, ktorý na vašom aute menia jednu súčiastku za druhou až kým nájdu skutočnú závadu! Prvým krokom k rýchlemu odstráneniu závady je zisťiť, čo vášmu autu vlastne je. Preto už 16 rokov venujeme zvláštnu pozornosť diagnostike a určovaniu závad. Dôkazom našich schopností je častá spolupráca s inými (aj značkovými) servismi, ktorým naše cenné rady v oblasti diagnostiky pomohli vyriešiť už nejeden zdanlivo neriešiteľný problém.

Náš autoservis je vybavený najmodernejšou technológiou na mechanické a klampiarenske opravy automobilov, či už sa jedná o opravy motorov, pravidelné servisné prehliadky alebo opravu áut po nehodách. Vďaka pokročilým technológiám zabezpečíme aj kompletný servis elektrických a elektronických závad. Samozrejmosťou sú u nás aj poctivé lakovnícke práce prevedené do detailu bez najmenších chybičiek, montáž certifikovaných ťažných zariadení, kvalitné a cenovo výhodné autosklo a dokonca aj individuálna úprava automobilov pre účely Zdravotne postihnutých.
8,90 €
35 €

Kúpené
213x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
35 €

Kúpené
213x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
34
10
45