Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nízkokalorické bezlepkové cestoviny, ryža, omáčky alebo hotové jedlá Slim Pasta®.

BSL S.R.O.
0 / 5
25
Popis ponuky

Slim Pasta cestoviny sú vyrobené z unikátnej kombinácie ovosnej vlákniny a múky z rastliny konjak, nie sú len ideálnou nízkokalorickou potravinou pre každého, kto chce schudnúť. Jedná sa aj o vynikajúcu súčasť stravy pre diabetikov, celiatikov, či vegetariánov.

Žiaden tuk, cukor a soľ znamená, že Slim Pasta nepodráždi žlčník, pankreas a tráviace orgány ako celok. Vysoký podiel vlákniny má blahodárny vplyv na črevá, kardiovaskulárny systém a prispieva k detoxikácii organizmu.

Nie je známy žiaden zdravotný stav, v ktorom by bola Slim Pasta kontraindikovaná (samozrejme, pokiaľ nie ste alergickí na niektorú z jej zložiek, čo nie je obvyklé). Celkovo sa teda jedná a mimoriadne bezpečné a zdravé nízkokalorické jedlo, ktoré poskytuje množstvo výhod a žiadne nevýhody.

Výrobky Slim Pasta prispievajú k chudnutiu hneď niekoľkými spôsobmi:

1. Minimum kalórií

Konjaková múka a ovosná vláknina, z ktorých sú naše cestoviny vyrobené, poskytujú len minimum kalórií (konkrétne 21 kcal na 100 gramov v porovnaní s 350 kcal pre bežné cestoviny).

2. Obsah glukomananu

Konjak (ázijská rastlina, z ktorej je Slim Pasta vyrobená) je jediným zdrojom glukomananu s výnimkou ďalšej exotickej rastliny, salepu. Glukomanan je látka, ktorá podĺa niekoľkých vedeckých štúdií pomáha chudnutiu.

100 gramov Slim Pasta obsahuje 3 gramy glukomananu, čo je presne dávka, s ktorou štúdie pracovali.

3. Pocit sýtosti

Bežná porcia Slim Pasta vás zasýti. Jednak preto, že objemovo odpovedá normálnemu jedlu, ale aj vďaka špecifickým vlastnostiam glukomananu.

4. Vláknina

Slim Pasta obsahuje takmer výhradne vlákninu, ktorá prečisťuje črevá a celkovo napomáha predchádzať mnohým ochoreniam. Strava s vysokým obsahom vlákniny sama o sebe napomáha chudnutiu.

Otvorte balenie Slim Pasta®, nechajte odkvapkať a prepláchnite 2-3 krát pod tečúcou vodou. Ohrejte na panvici alebo v mikrovlnnej rúre. Slim Pasta® je uchovávaná v náleve, po otvorení Slim Pasta® zacítite miernu arómu. Tá sa úplne stratí opakovaným opláchnutím cestovín pod studenou tečúcou vodou (2-3 krát). Ak chcete Slim Pasta® ešte mäkšie, varte vo vode 5 - 20 minút. Potom už len stačí pridať obľúbenú omáčku, mäso alebo zeleninu, alebo ich môžte pridať do polievky.

Zloženie

  • voda
  • bio konjaková múka
  • ovsená vláknina
  • Slim Noodles® navyše obsahujú spevňujúcu látku - hydroxid vápenatý

Nutričné hodnoty na 100 g

  • Energetická hodnota 32 kJ/9 kcal
  • Tuky 0 g
  • Sacharidy 0 g
  • Bielkoviny 0,2 g
  • Vláknina 4 g
  • Sodík 0 g

1,99 €
2,65 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
2,65 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
83
83
83