Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby v pivnom svete Sandorf s možnosťou pivného kúpeľa.

28
Popis ponuky

Od roku 2011 je v obci Prievaly (okres Senica) v prevádzke malý pivovar Sandorf s kapacitou 1000 hl piva za rok. Pivovar bol vybudovaný rekonštrukciou pôvodných priestorov pohostinstva Šandorfský šenk.

Pri rekonštrukcii bolo upravené aj podkrovie nachádzajúce sa nad Šandorfským šenkom, ktoré sa využíva ako nefajčiarska miestnosť pohostinstva vhodná na posedenia, oslavy, školenia a konferencie. Pivovar Sandorf varí spodne i vrchne kvasené pivá. K existujúcim a zrekonštruovaným priestorom bola v roku 2012 pristavená nová budova, v podzemí ktorej sa nachádzajú atraktívne pivné kúpele s wellnessom, doteraz jediné pivné kúpele na Slovensku. Na prízemí je reštaurácia, ktorá ponúka kvalitný gastronomický zážitok a v podkroví útulný penzión s ôsmimi izbami.

Areál ponúka príjemné ubytovanie v útulných izbách. Raňajky sú súčasťou ubytovania i ceny za ubytovanie a podávajú sa od 8:00 do 10:00 hod.

V celkom objekte – wellness, reštaurácia, podkrovie s ubytovaním i pohostinstvo je voľná Wi-Fi zóna.

Súčasťou kúpeľov a ubytovania je kuchyňa a reštaurácia, preto sa v penzióne dajú zabezpečiť aj raňajky, obedy a večere – všetko podľa dohody. Reštaurácia sa zatvára o 22:00 hod.

Jedálny lístok je pripravovaný z čerstvých surovín podľa najnovších gastronomických trendov. Stavia sa na jednoduchosti a maximálnom zladení chuti. Prílohy sú prispôsobené chuti hlavného produktu. K väčšine jedál je príjemnou a vhodnou prílohou pivo vlastnej produkcie Sandorf. Hlavnou prioritou je to, aby ste odchádzali z Reštaurácie Sandorf spokojní a mali za sebou príjemný gastronomický zážitok.

Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve tu vám ponúkaJú ,,Darček ako zážitok pod krídlami wellnessu!“ Wellness centrum SANDORF je zamerané práve na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle. Spojili sa tu pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v zariadení spojením pobytu v teplom kúpeli, saunovaním, relaxom vo vírivke a pri masáži a ochutnávkou živého nepasterizovaného piva Sandorf vlastnej produkcie.
89 €
124 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
124 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť