Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Obľúbený poľský aquapark Chocholowskie Termy s celodennými vstupmi už od 25. 2. 2018.

32
Popis ponuky

Aquapark Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Brány pre návštevníkov otvoril len nedávno - 1. júna 2016. Priestor, ktorý tu nájdete, vám umožní relaxovať v pohodlí, bez ohľadu na počet osôb v aquaparku.

Čaká vás veľké množstvo atrakcií, vonkajšie aj vnútorné bazény, v susedstve trávnaté plochy. Deti sa tu dosýta vybláznia a ani chvíľu sa nebudú nudiť.

Voda v bazénoch je čerpaná z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, ako je síra (S), vápnik (Ca), horčík (Mg) či sodík (Na).

Bazénová zóna predstavuje priestor pre váš dokonalý relax. Tvorí ju:

 • 8 víriviek s termálnou vodou
 • 1 vírivka so soľným roztokom
 • 2 vonkajšie bazény s termálnou vodou a vodnými atrakciami (napr. divoká rieka, vodné trysky...)
 • šmýkačky
 • pláže pieskové a trávnaté
 • ihrisko na plážový volejbal
 • soľná jaskyňa
 • suchá textilná sauna (pre tých, ktorým nevyhovuje saunovanie bez plaviek)
 • plavecký bazén 16 x 8 m so systémom monitoringu POSEIDON (POSEIDON je technológia, ktorá umožňuje analýzu obrazov z kamier umiestnených nad bazénom v reálnom čase. Čo to znamená v praxi? Záchranca môže sledovať pohyb kúpajúcich sa osôb a okamžite reagovať v čase potreby.)

Liečivá zóna s termálnou vodou s blahodarnými účinkami. K dispozícii máte tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou.

Voda v sírnych kúpeľoch pôsobí na zjemnenie kože a jej regeneráciu. Pomáha pri kožných ochoreniach, ako je lupienka, ekzém, sklerodermia, seborea alebo pri aknóznej a atopickej pleti. Vane stimulujú receptory na koži, čo môže spôsobiť pocit pálenia a svrbenia.

Sírne kúpele majú aj regeneračný účinok na kĺbové chrupavky, podporujú liečbu reumatických ochorení, osteoartritídy, reumatoidnej artritídy, ochorenie platničiek a poúrazových stavov pohybového aparátu. Liečivá voda má tiež pozitívny vplyv na obehový systém, poruchy kostrového svalstva akéhokoľvek pôvodu, poruchy potencie a nervového systému.

Miestne saunárium je najväčšie v regióne Podhale. Nachádza sa vo zvýšenom prízemí a má oddelenú odpočiváreň s veľkou panoramatickou terasou (1000 m² ). Môžete tu nerušene oddychovať a kochať sa výhľadom na tatranské štíty (vonku pri bazéne je pripevnená aj tabuľa s ich názvami).

Zohriať sa môžete vo vyhliadkovej fínskej saune s výhľadom na Tatry, ďalej v goralskom domčeku - sauna s vyhliadkovou terasou, BIO saune s borievkou, suchej saune s vodným mlynom, parných kúpeľoch, aromatickom kúpeli a infračervenej saune.

Naopak, schladiť sa môžete v snehovej komore, kde je sneh po celý rok (otvorenie v priebehu roka 2016), ochladzovacom bazéniku na terase, ľadopáde či Kneippovom kúpeli.

Oddych si doprajte na terase s ochladzovacím bazénom, v odpočinkovej miestnosti na medziposchodí, odpočívarni s vírivkou, bare s nápojmi a ľahkým občerstvením alebo soľnej jaskyni.

Myšlienka ponuky vychádza z presvedčenia, že najlepší spôsob, ako si oddýchnuť, je čerpať energiu z prírody a byť s ňou v harmónii. Vo Wellness & Spa používajú prírodnú kozmetiku a procedúry.

Nájdete tu:

 • kúpeľnú časť s 2 vaňami určenými na prevádzkovanie vodných procedúr (bahno, mlieko, bylinky, seno) a stolom na bahenné zábaly
 • masážnu časť
 • časť kozmetických ošetrení
 • liečebnú izbu pre 2 osoby určenú na rôzne procedúry ošetrenia tela
 • saunu Rhassoul

Reštaurácia Bistro + kaviareň s veľkým výberom zákuskov a lahodných nápojov. Hneď vedľa je AKWARIUM - herňa pre deti. Rodičia či starí rodičia si môžu vypiť kávu, zatiaľ čo sa ich ratolesť ďalej kúpe a užíva si zábavu. Kaviareň je od bazénov totiž oddelená veľkou presklenou stenou.

Reštaurácia Chochołowska - regionálne špeciality a vybrané položky zo svetovej kuchyne.

Zóna pre batoľatá:

 • vnútorné ihriská pre deti, ktoré začínajú spoznávať vodu
 • vodná lúka na trávnatej pláži

Zóna pre väčšie deti:

 • detský bazén
 • parný kúpeľ pre malých adeptov na saunovanie
 • pirátska loď na trávnatej pláži
 • rodinná šmýkačka

Bežkovanie v Chocholowe

Hneď vedľa komplexu Chochołowskie Termy nájdete výborné bežkárske trate. Po vjazde na parkovisko by ste mali ísť na pravú stranu od hlavného vchodu. K dispozícii je tu dobre vybavená požičovňa, kde na vás čaká 100 sád lyží s palicami a topánkami. Trate a požičovňa sú otvorené denne od 8.30 do 22.00 hod. Tí, ktorí sem zavítajú pred 13. hodinou, majú možnosť bezplatne využiť rady inštruktora pre bežecké lyžovanie. Po uplynutí tohto času sa výpomoc platí.

Trasa na bežkovanie je dlhá 1600 m, upravená a v prípade potreby zasnežovaná. Nič vám nebráni v bežkovaní aj po zotmení, keďže trať je dobre osvetlená.

Orientačné ceny:

Požičanie kompletnej sady (lyže + topánky + palice):

30 PLN/deň

75 PLN/3 dni

160 PLN/týždeň

Samostatná výbava:

Lyže 15 PLN

Obuv 15 PLN

Palice 10 PLN

Lyžiarske služby:

Voskovanie 25 PLN

LF parafín 25 PLN

HF parafín 45 PLN

Prášok + mydlo 150 PLN
8,90 €
13,18 €

Kúpené
10573x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
13,18 €

Kúpené
10573x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
20
13
13