Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Misa chrumkavého mäsa - Geronimo grill special 2 300 g a 4 veľké pivká Krušovice.

41
Popis ponuky

Geronimo grill & bar nie je len ďalšou reštauráciou v meste. Je to koncept, ktorý spája zdanlivo nespojiteľné: posedenie pri dobrej káve, ktoré zažijete len v dobrej kaviarni, zaujímavé jedlo, ktoré vám prinesie gurmánsky zážitok a kvalitný drink, ktorý si môžete vychutnať iba v kvalitnom cocktailovom podniku.

Už pri vstupe vás prekvapí jedinečný bar, ktorý je šperkom tohto podniku a za ktorý by sa nemusel hanbiť žiaden svetový cocktailový bar. Je totiž vyšperkovaný do posledného detailu a je kvalitnou vizitkou ponuky drinkov, ktorú nájdete v nápojovom lístku. Je to ideálne miesto na vychutnanie dobrej kávy, rýchly obed v štýle Ameriky šesťdesiatych rokov aj na romantickú večeru a posedenie pri jedinečnom drinku.

Deň v Geronimo grill & bar začína raňajkovým menu, ku ktorému nevyhnutne patrí kvalitná káva značky Bristot. Na obed vám podnik ponúkne svoje Geronimo specials, ktoré je na rozdiel od konkurencie len jedno jedlo. Toto jedlo za cenu bežného obedového menu je však gurmánskym zážitkom, ktorý bol pripravený s dôrazom na to, aby ste sa na obed kvalitne a do sýta najedli.

Jedinečnosť tohto podniku určite oceníte večer. Prekvapí vás ponuka jedál v štýle amerického fastfoodu, kde všetky jedlá aj prílohy sú pripravované poctivo a po domácky. Jedinečný a neopakovateľný večer Vám zabezpečí už spomínaná ponuka drinkov, úslužný personál a komorná atmosféra podniku.

Za design a branding počnúc nálepkami, visačkami na fľašiach až po unikátne prepracovaný lístok, sú zodpovední páni z ThreeKings, ktorí stoja aj za ďalšími úspešnými projektami v Košiciach, Lobby Bar v OC Aupark či Retro cult club na Kováčskej ulici.

Geronimo grill & bar nájdete v Košiciach v OC Optima.
29 €
49 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29 €
49 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 38 ľudí
83
83