Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Aktívny oddych v Nízkych Tatrách v štúdiách a apartmánoch Hilson pre 2 až 4 osoby.

39
Popis ponuky

Ak ste sa rozhodli pre dovolenku na Liptove, z Hilson Apartments Jasnáto máte všade blízko - Tatralandia či Liptovská Mara sú vzdialené do 10 km, Demänovskú jaskyňu nájdete dokonca v okruhu 3 km.

Pobyt vám spríjemní aj výhľad na dvojtisícové končiare Západných Tatier, ktoré možete pozorovať z okien vo všetkých spálňach.

Vedeli ste, že samotné štúdiá Hilson Jasná navrhol dizajnér, ktorý pochádza z presláveného zimného strediska Hollywoodskych hviezd Aspen v pohorí Colorado?

Štúdio tvorí:

  • obývacia miestnosť s modernou a priestrannou kuchynskou linkou, ktorá je vybavená chladničkou, drezom, indukčnou varnou platňou, digestorom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a stolovaním
  • stôl a stoličky pre 2 osoby
  • moderný veľkoplošný LED televízor
  • kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a fénom
  • manželská posteľ pre 2 osoby
  • štúdio je štýlovo zariadené a má veľké francúzske okno, cez ktoré je krásny výhľad na okolité hory

Štúdio s poschodovou posteľou:

Apartmán L:

Každý z ubytovaných hostí má možnosť využiť relax služby Hilson Wellness zariadenia. Pre milovníkov sauny je k dispozícii suchá fínska a bylinková sauna, po ktorej určite padne príjemne osvieženie prúdom ľadovej tatranskej vody. Wellness ponúka aj vírivku pre 5 osôb, oddychovú zónu a v zime aj ochladzovaciu vonkajšiu časť.

Okrem kvalitných vín si, samozrejme, môžete vybrať aj z ponuky Cafe baru. Cafe bar ponúka alko a nealko nápoje, výber káv, sypaných bylinkových čajov a k tomu sortiment lahodných sladkostí.

Ranné espresso, kapučínko či večerné posedenie pri víne určite spríjemní Váš pobyt.

Pochutnáte si aj na skvelých bufetových raňajkách.

Detské ihrisko s trampolínou a šmýkalkou ponúka deťom veľa možností na zábavu.

Okolie apartmánov ponúka predovšetkým možnosť turistiky a vychádzok do prírody v nádhernom Tatranskom národnom parku. Oblasť Liptova patrí svojou architektúrou k najkrajším regiónom na Slovensku. V Liptovskom Mikuláši sa môžete tešiť na množstvo podujatí počas celého roku.

Na výletoch za históriou môžete vidieť historické pamiatky Liptova ako napríklad Pribylina – Liptovská dedina, Havránok, drevený kostol Svätý Kríž.

Najväčší celoročný areál vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku či celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku. A keby náhodou pršalo, tak môžete relaxovať pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.*

Kúpele Lúčky (621 m n. m.) ležia pod úbočím Choča na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Komplex sa nachádza v tichom horskom prostredí a pobyt v ňom predstavuje oddych od každodenného rušného života.

Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov či turistické. Termálna voda s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania.

Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou z prístavu v Liptovskom Trnovci. V teplejších mesiacoch priehrada ponúka široké možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a iné.
109 €
178 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
178 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť