Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Cvičenie pre ženy. Vyformujte si postavu! Kombinácia 6 vstupov pre naštartovanie metabolizmu a formovania postavy.

29
Popis ponuky

Kupón zahŕňa hodiny s trénerom a k tomu je navyše kontrola na začiatku a na konci cm po obvodoch, kg, rozloženie stavby tela (tuk vs. sval).
Plán cvičenia aj s jednotlivými cvikmi kondícia, posilňovanie, tvarovanie tela, tréning zameraný na nohy, ruky, brucho, chrbát – na základe analýzy a diagnostiky pohybového aparátu.
V cene kombinácie 5 vstupov je metabolická analýza stavby tela, meranie na špeciálnom scanneri v hodnote 15€ a následne diagnostika a analýza stavby tela, stav fyzickej kondície a zdatnosti. Analýza zdravotnej anamnézy (kvôli tréningovému plánu a zostave tréningu).

Vytvorenie tréningového a stravovacieho plánu (individuálne s trénerom podľa aktuálneho cenníka)


Popis zariadenia

Tabata
Štvorminútový intervalový tréning, pod ktorý sa podpísal japonský profesor Izumi Tabata, je aktuálne veľmi populárny. Tabatu využívajú v rámci svojich tréningov profesionálni športovci, bežní ľudia v posilňovniach a výnimkou nie sú ani milovníci rozličných skupinových cvičení. Podstata tabaty Tabata je intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát. To znamená, že jedna tabata trvá 4 minúty.
Za 20-30 minút možno týmto spôsobom precvičiť a vyformovať celé telo. Rovnako dobre sa dajú v rámci tabaty využiť aeróbne aj posilňovacie cvičenia. Výhodou je, že človek si môže tabatu zacvičiť v pohodlí domova a vybrať si cviky, ktoré uzná za vhodné. Zároveň sa nebude nudiť, pretože cviky môže v rámci jednotlivých tréningov ľubovoľne obmieňať.
Spojenie HIIT, tabaty, posilňovania a kardia na hodinu priamo vo fitku, pod dozorom osobného trénera. 

Nájdete nás v centre mesta neďaleko autobusovej a železničnej stanice. Výhodou nášho zariadenia je, že sme fitko zamerané len pre ženy. V našom centre je príjemné prostredie s rôznymi možnosťami využitia priestoru na cvičenie. Samozrejme k dispozícií sú aj šatne, sprchy a wc.

  • odporúčaná intenzita cvičenia je 2-3x /týždeň. 
  • možnosť využiť prípadne ďalšie príslušenstvo vo fitklube (podľa aktuálneho cenníka)
  • 1 hodina/ 1 kupón, termín hodiny je potrebné dohodnúť telefonicky.  
Ďalšie informácie

Po zakúpení je nutná rezervácia vo Fitklub Vibračné plošiny
Jána Milca č. 34 Žilina, 01001 
tel. č.: +421 915 322 460 
e-mail: zilina.fitklub@gmail.com      
36 €
51 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
36 €
51 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
30
75
90