Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Značkové dámske i pánske vysokokvalitné lyžiarske bundy a nohavice Descente.

44
Popis ponuky

Pri navrhovaní a vývoji zimného oblečenia je dôležité, aby oblečenie čo najlepšie vyhovovalo potrebám daného športu a zároveň by malo byť moderné a dobre vyzerať. Vo väčšine prípadov nie je vôbec jednoduché tieto základné požiadavky kladené na funkčnosť a módu úspešne skĺbiť. Každé oblečenie firmy Descente musí byť preto navrhnuté tak, aby tieto dva faktory boli v rovnováhe.

Japonská firma Descente nastavila určité štandardy, vďaka ktorým stále udáva trend v oblasti špičkového športového oblečenia. Zjazdové oblečenie Descente sa navrhuje a vyrába s ohľadom na nasledujúce kritériá:

1. Športová funkcia

Špecifické požiadavky na materiál: nízka hmotnosť, dobrá každosmerná elasticita a poddajnosť. Pri výrobe je špeciálne dbané na: presné lícovanie jednotlivých dielov, dodržanie strihu ktorý zaisťuje voľnosť pohybu a dokonalé prešívanie. Všetko je podriadené tomu, aby oblečenie dobre padlo a maximálne tak plnilo svoju funkciu.

2. Dlhá životnosť a odolnosť

Hlavné prednosti sú ochrana proti oteru, roztrhnutiu, odreniny, vyťahaniu, pôsobenie tepla a pracích prostriedkov. Použité farby musia byť inertné voči svetlu, praniu, vode, chemickému čisteniu, chlóru a plynu. Oblečenie sa nesmie zraziť praním ani pôsobením tepla.

3. Bezpečnosť

Bezpečnosťou je myslená najmä odolnosť proti nárazom a ochrana pred poranením kože. V prípade pádu, kedy lyžiar kĺže v ľahu po svahu, musí byť oblečenie schopné tento pohyb brzdiť. Tvar príslušenstva a doplnkov plne rešpektuje anatómiu a bezpečnosť.

4. Pohodlie

Fyzickým pohodlím je myslené najmä zachovanie tepelnej pohody, dokonalé odvetranie, vysoká vode a vetruodolnosť, nízka hmotnosť, absorbcie potu a v neposlednom rade musí byť oblečenie mäkké a príjemné na dotyk. Je známe, že správne oblečenie prispieva nemalou mierou k duševnej pohode. Správne farby, vzory, dizajn a skutočnosť, že oblečenie Descente je nezameniteľné a v súlade s módnymi trendmi Vás určite udrží v dobrej nálade.
295 €
530 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
295 €
530 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

63
57
64
62