Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstupenka na JUSTWOMAN by Diva’s - jedinečný projekt spájajúci beh, yogu a paddleboard.

9
Popis ponuky

Je jedinečný projekt, ktorý harmonicky spája tri najpopulárnejšie ženské rekreačné športy a to BEH, YOGU a PADDLEBOARD. S nami zažiješ deň plný zábavy, pozitívnej energie a ešte si zašportuješ v kruhu svojich priateliek. Čaká na teba aj bohatý sprievodný program a množstvo atrakcií určených len a len pre ženy. Nezabudni, že svojou účasťou spoločne s Ligou proti rakovine podporíš prevenciu proti rakovine krčka maternice.

Zjednodušene paddleboard alebo pádlovacia doska je podobná surfovému longboardu, no je ľahšie použiteľná, na ktorej sa jazdec pohybuje vpred pomocou dlhého pádla. Nový šport paddleboarding, alebo tiež SUP (Stand Up Paddle – pádlovanie postojačky) je neobyčajne všestranný a jednoduchý.

Spevňuje množstvo svalov (lýtkové, chrbtové, šikmé brušné či svaly horných končatín) a zároveň má aeróbne účinky. Posilňuje rovnováhu, zvyšuje silu a odolnosť, celkovo zlepšuje fyzickú kondíciu.

Samozrejme, že nie. Dosky budú k dispozícii všetkým vám, ktoré sa rozhodnete tento krásny šport vyskúšať. Do tajov techniky pádlovania vás priamo na mieste zasvätia skúsení paddleboardisti.

Ani náhodou, my čas nemeriame. Na JUSTWOMAN si prídeš deň so svojimi kamoškami užiť mimo klasickej kávičky na terase a osláviť ho športom.

V prvom rade to bude deň, ktorý patrí ženám. Pripravujeme pre teba a tvoje kamarátky množstvo atrakcií, chill zóny, urobíme ti make up, vlasy, poradíme ti vo výbere správneho športového oblečenia, pripravíme ti super kávu a zdravé jedlo. Samotná akcia sa začína 5 km behom, potom nasleduje yoga a paddleboard. Táto časť je rozdelená tak, aby si každá z vás poriadne užila daný šport. V rámci paddleboardu sme pre teba pripravili 15 min. rýchlokurz pod vedením tých najlepších inštruktorov. Pre tie z vás, ktoré už pádlovať vedia, pripravujeme RACE na veľkom paddleboarde pre 8 osôb.

V balíčku na teba bude čakať tričko značky Reebok, podložka na cvičenie, pitný režim a taktiež maličkosti od našich partnerov.

Zúčastniť sa môžu všetky dievčatá a ženy od 10 rokov. Sprievodného programu sa môžu zúčastniť aj divácie. Dokonca si v našom infostánku môžu zakúpiť aj krásne suveníry na pamiatku. Pre účastníčky bude pripravená aj šatňa, kde sa môžu pokojne prezliecť.
20 €
22 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
20 €
22 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
Práve prezerá 39 ľudí
50
69
51