Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jarný wellness pobyt v obľúbenom Hoteli Hills**** Vysoké Tatry + extra vstup do AquaCity Poprad.

41
Popis ponuky

Názov hotela HILLS **** vystihuje nielen atmosféru, ale aj miesto, kde sa nachádza. Poloha hotela, jeho architektúra i celkový dizajn sú úzko prepojené s okolitou prírodou. Hotel Hills **** v Starej Lesnej spája silu tatranskej prírody s dokonalým zážitkom.

Hotel Hills **** sa nachádza sa nachádza v krásnom a tichom prostredí v časti Stará Lesná pod Lomnickým štítom. Od roku 2017 sa hotel stal súčasťou rezortu hotelov AquaCity Poprad. Kvalitné služby a komfort ho zaraďujú medzi významné tatranské hotely.

Je ideálnym miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale aj biznis klientelu. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné relaxovanie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolitého prostredia vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity.

Vychutnajte si maximálny komfort podľa vašich predstáv a potrieb, pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.

Izba Standard

Komfortne a moderne zariadená izba Standard vám ponúka možnosť oddychu na dvoch samostatných lôžkach alebo na manželskej posteli.

 • 17 dvojlôžkových alebo jednolôžkových izieb s manželskými alebo oddelenými posteľami (možnosť 1 prístelky)
 • LCD televízor, satelitná TV, rádio
 • bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v spoločných priestoroch
 • telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou
 • sprcha alebo vaňa, toaleta, sušič vlasov
 • uteráky, osušky, župany, hotelová kozmetika
 • minibar a individuálne bezpečnostné schránky

Izba LUX

Doprajte si viac priestoru pre váš oddych. Nerušený pokoj vám poskytne priestranná izba LUX, vhodná pre rodiny s deťmi, so spálňovou časťou s manželskými alebo oddelenými posteľami a obývacou časťou alebo obývacím kútikom.

 • 16 dvojlôžkových alebo jednolôžkových izieb, s manželskými alebo oddelenými posteľami (možnosť 2 prístelky)
 • televízor, satelitná TV, rádio
 • bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v spoločných priestoroch
 • telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou
 • sprcha alebo vaňa, toaleta, sušič vlasov
 • uteráky, osušky, župany, hotelová kozmetika
 • minibar a individuálne bezpečnostné schránky
 • balkón (v niektorých izbách)

Vitajte v HILLS WELLNESS CENTRE, v oáze oddychu a zdravia pre vaše telo a dušu. Doprajte si skutočné uvoľnenie a zabudnite na každodenný stres. Objavte čaro wellness a vychutnajte si aj širokú ponuku masáží, zábalov a iných relaxačných a spa procedúr.

Dominantou Hills Wellness Centra sú dva bazény s dĺžkou 8 a 18 metrov. Voda v bazénoch má stálu teplotu 29 °C až 31 °C. Bazén je ideálny nielen na plávanie, ale aj oddych a relax pri vírivkách a tryskách.

Vo wellness centre ďalej nájdete:

 • Fínsku suchú saunu

 • Parnú saunu

 • Infra saunu
 • Jacuzzi

 • Ľadopád
 • Oddychovú zónu

Vo výnimočnej hotelovej reštaurácii s krbom si vychutnáte menu vytvorené s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Príďte sa sem pokochať nádherným pohľadom na majestátne vrcholy tatranských štítov a najmä potešiť svoje chuťové poháriky. A la carte menu pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu a držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej, ale i zahraničnej pôde. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť aj svojou exkluzívnou vinotékou.

Gastronómia sa spája s kvalitným vínom a tak tu menu dopĺňa vínna karta, starostlivo zostavená skúseným someliérom. Nájdete v nej najlepšie ročníky domácich slovenských, ale aj zahraničných vín. Môžete tak stráviť príjemný večer v spoločnosti priateľov, lahodného nápoja a dobrej hudby.

Lobby bar - Príjemné prostredie Lobby baru vedľa hotelovej recepcie je stvorené na obchodné stretnutia, neformálne posedenie alebo večery s priateľmi. K dispozícii je široký výber kvalitných alkoholických nápojov, vynikajúcich vín, svetoznámych rumov aj cigár.

Aperitiv bar - Ponúknu vám tu široký výber kvalitných alkoholických nápojov, vynikajúcich vín, svetoznámych rumov aj cigár.

Navštívte rozprávkový detský svet a vyčarujte úsmev na tvári vašim deťom. V detskom kútiku sa vaše deti môžu bezstarostne hrať, behať, maľovať a kresliť, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre alebo si dopriať drink v bare. Ak chcete deťom zabezpečiť zábavu na čerstvom vzduchu, vo vonkajšom areáli hotela je vám k dispozícii krásne detské ihrisko s množstvom hojdačiek, preliezok a pieskoviskom.

Súčasťou areálu hotela Hills**** je aj tenisový kurt s umelou trávou, ktorý je vhodný pre rekreačných hráčov. Ihrisku je vhodné aj na hranie iných športov ako sú volejbal, nohejbal alebo bedminton. Na recepcii hotela vám radi zapožičajú tenisové rakety, loptičky a iné športové vybavenie. Doprajte si aktívny oddych na čerstvom vzduchu v prostredí výnimočnej tatranskej prírody.

V cene kupónu máte vstup do aquaparku AquaCity Poprad

AQUA PACKET s neobmedzeným vstupom zahŕňa vonkajšie termálne bazény, termálne bazény Blue Diamond, relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a laser show, detský bazén + Mayskú pyramídu s toboganmi.

VITAL PACKET zahŕňa celodenný vstup do Vitálneho sveta Fire & Water Wellness & Spa Centrum.

Bazény Blue Sapphire

Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva termálnu vodu a zároveň využíva aj slnečnú energiu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie.

Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Nad bazénmi Blue Sapphire je samostatná presklená terasa, ktorej dominuje jeden z najväčších detských kútikov na Slovensku.

LASER SHOW – každý večer v bazénoch Blue Sapphire o 20.30 hod.

Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie na rôzne témy:

 • Vytvorenie AquaCity
 • James Bond 007
 • Slovensko
 • Evolúcia
 • Piráti Karibiku
 • Detská laser show
 • Michael Jackson tanečná show
 • Love & Romance

Bazény Blue Diamond

Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Špeciálne obklady vytvárajú magický efekt.

Blue Diamond I.

Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Ozdobné ornamenty vytesané do kameňa, nádherné sochy, holografický obklad a luxusný nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru.

Blue Diamond II.

Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle.

Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

V mori zábavy pod Tatrami objavia cestovatelia nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie vybudovali detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a vodnými atrakciami. Pre dospelých je v detskom svete k dispozícii vírivka a oddychová terasa.

Deti sa budú kúpať v skutočnej slanej vode ako v mori. Môžu prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej nechýbajú ozajstní piráti. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo a maskotami Treasure Island sú leguány zo súostrovia Galapágy.

Plavecký bazén

50 m dlhý plavecký bazén je ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia. Spoznajte aj plavecké centrum pre vášnivých športovcov. AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50 m plaveckým bazénom. Je vhodné pre ľudí, ktorí milujú plávanie. S teplotou vody 26-28 °C, hĺbkou od 1,2 m do 1,8 m a ôsmimi dráhami je ideálnym miestom na športovú regeneráciu.

Vonkajšie termálne bazény

Celoročné termálne bazény s teplotou 30 - 38 °C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou.

Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 metrov a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Technologickým procesom sa z teploty 50 °C ochladzuje na 36 až 38 °C. Vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71 m dlhý tobogan Čierna diera a 54 m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut.

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete Fire & Water Wellness & Spa - vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátne jacuzzi, odpočivárne s vodnými posteľami a unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou coctailov a jedál. Využiť môžete aj širokú ponuku masáží a spa procedúr, solárium či terapiu špeciálnymi rybičkami Garra Rufa.

Na výber:

 • Mentolová, bylinková, soľná, parná sauna a infra sauny

 • Nerezový privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky

 • Privátna vírivka

 • Relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou

 • Fínska ceremoniálna sauna so saunovou show

 • Ľadová jaskyňa, ochladzovací bazén, masážne sprchy

 • 14 m wellness bar s párty zónou

Využiť môžete aj širokú ponuku masáží a spa procedúr, fitness centrum, kryoterapiu, solárium či terapiu špeciálnymi rybičkami Garra Rufa.

Reštaurácia High Tatras

V hotelovej reštaurácii High Tatras pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť aj exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov. Príďte sa pokochať nádherným pohľadom na majestátne vrcholy tatranských štítov a najmä potešiť svoje chuťové poháriky.

Bary
 • LIGHTHOUSE FRESH BAR - Štýlová samoobslužná reštaurácia v aquaparku. Bohatá ponuka kvalitných a zdravých jedál a nápojov, pravé domáce jedlá a prímorská atmosféra spríjemnia Váš oddych vo svetle symbolu novej prevádzky – majáku

 • CAFÉ & WINE - Doprajte si širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov a sladkých dezertov a luxusných značkových vín v exkluzívnej vinotéke s maloobchodným predajom. Vychutnajte si u nás víno mesiaca alebo degustujte so someliérom. V priestoroch Café & Wine baru sa nachádza aj internetová kaviareň s pripojením na internet
 • HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR - Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard, air hockey alebo si zaspievajte karaoke s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky. V ponuke máme originálne kubánske cigary
 • LOBBY BAR - Hotelový bar a exkluzívny priestor s Wi-Fi, vhodný na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi, ponúka nielen príjemný relax ale aj širokú ponuku výnimočných nápojov.Počas leta si môžete posedieť na hotelovej terase s výhľadom na Vysoké Tatry. Lobby bar sa nachádza v blízkosti kongresového centra a hotelovej recepcie. Ideálne miesto na oddych a čítanie domácej a zahraničnej tlače, sledovanie TV alebo vychutnanie aperitívu pred večerou
 • BLUE DIAMOND BARY - Unikátne vodné bary s ponukou exotických miešaných drinkov uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Relaxujte na vodných barových stoličkách v bazénoch Blue Diamond a vychutnávajte si váš výnimočný nápoj priamo pri relaxácii v bazéne

 • BLUE SAPPHIRE BAR - V blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov sa nachádza bar s originálnym dizajnom, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode
 • FIRE & WATER BAR - Unikátny 14 m bar s trendovou ponukou coctailov a jedál pri wellness centre Fire & Water Wellness & Spa. Relaxujte v našom vitálnom svete a doprajte si výnimočné a zdravé nápoje

Mapa areálu

Stará Lesná je ideálne miesto pre dovolenkový pobyt. Vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prostredí, je významným turistickým strediskom vo Vysokých Tatrách. Nachádza sa pri Tatranskom národnom parku v Popradskej kotline pri Studenovodskom potoku. V blízkosti Starej Lesnej sa nachádza významné turistické stredisko Starý Smokovec. Návštevníci hotela si môžu vychutnať nádherný výhľad aj na Lomnický štít, patriaci medzi jednu z najväčších atrakcií a dominánt Vysokých Tatier.

Poprad je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov.

Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte z AquaCity dostupné iba za pár minút chôdze.

V okolí sa nachádza niekoľko hradov a jeden z najväčších v strednej Európe – Spišský hrad, mesto Levoča s množstvom pamiatok z obdobia gotiky a renesancie, národné parky Pieniny a Slovenský raj s nádhernou scenériou prírody alebo Ľubovniansky hrad a skanzen ľudovej architektúry.

Okolité prostredie križuje viac ako 350 km vysokohorských turistických a cyklistických chodníkov. Pozrite si nádherné vysokohorské plesá, jazerá alebo vodopády. Vysoké Tatry ponúkajú vzrušujúce a tajomné krásy, vrchy s nádhernými výhľadmi, rozkvitnuté lúky a lesy (www.regiontatry.sk).

Ako sa sem dostanete

Hotel Riverside a AquaCity sa nachádzajú blízko centra mesta Poprad. Ideálny dojazd do AquaCity je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žlina. AquaCity sa nachádza iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

Dojazd autom – GPS: 49°3’38.21″N 20°18’28.24″E

Letecky: Letisko Poprad-Tatry

Dojazd vlakom: Cestovný poriadok ŽSSK

Dojazd autobusom: Cestovný poriadok EUROBUS
179 €
302 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
302 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť