Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá dovolenka v Salzburských Alpách v Hoteli Helenenburg, určite sa nebudete nudiť.

53
Popis ponuky

Pre svoju krásu si Bad Gastein už v minulosti obľúbili cisári a králi z celého sveta, ale aj v súčastnosti je vyhľadávaným miestom svetoznámych celebrít ako Nicolas Cage, Bono Vox a mnoho ďalších. Teraz si aj vy môžete užiť relax v hoteli Helenenburg, tak ako si aj známa rakúska cisárovná Sissi so svojím manželom Francom Jozefom pravidelne vychutnávali bohaté raňajky s výhľadom na krásnu alpskú scenériu.

Hotel sa vyznačuje výhodnou polohou, krásnym výhľadom na Gasteinské údolie a dychvyrážajúce pohoria každého jeho kúta či balkóna.

Svetovo jedinečné sú aj Gasteiner Heilstollen, liečivé kúpele v podzemných štôlňach, v útrobách alpských kopcov, ktoré napomáhajú aj zlepšeniu imunitného systému. Oblasť Bad Gastein si zaručene zamilujete, predstavuje čarovné prostredie s liečivými účinkami.

Hotel Helenenburg*** leží v nadmorskej výške 1100 m. n. m. a ponúka výborné podmienky letnej či zimnej dovolenky v jednom z najkrajších turistických a lyžiarskych stredísk Rakúska a je ideálnym miestom pobytu pre rodiny s deťmi.

Ďalšou výhodou hotela Helenenburg*** je prírodná, zľahka mineralizovaná radónová voda, ktorej teplota je 44 - 47°C. Radónová voda priaznivo pôsobí pri liečení ochorení pohybového ústrojenstva, poškodeniach krvného obehu a imunity kože. V hoteli príjemne prekvapí slovensky hovoriaci personál, ktorý vám ochotne poradí a pomôže počas celého pobytu.

K hotelu priamo vedie zjazd lyžiarskej trate. V dostupnosti do 10 minút autom, alebo autobusom sa nachádza 5 lyžiarskych stredísk, množstvo bežkárskych tratí, turistických chodníkov, wellness centrum, liečivé termálne kúpele a 18-jamkové golfové ihrisko.

Návštevníci môžu využiť saunu, fitness, radónové procedúry priamo v hoteli, alebo 600 m od hotela úžasné termálne kúpele Felsentherme so saunovým svetom, s relaxáciou a dokonalým odpočinkom. Len 7 km od hotela nájdete inšpiráciu v kúpeľoch Alpen Therme Gastein, ktoré ponúkajú rozmanité rekreačné zážitky pre rodičov a deti, ako napr. plavecký svet pre celú rodinu, projekciu detských filmov pre najmenších vo vodnom kine, detský bazén, detské ihrisko a program pre deti počas celého leta.

 • 10 minút pešo sa nachádza centrum Bad Gastein
 • 8 minút pešo alebo skibusom nástup na lanovkovú dráhu, ktorá vás vyvezie až do výšky 2300 m.n.m.
 • Gasteiner Heilstollen liečivé kúpele v podzemných štôlňach v útrobách alpských kopcov, podporujúce imunitný systém
 • Termálne kúpele Felsentherme len 600 m od hotela
 • Kúpele Alpen Therme Gastein len 7 km zamerané na rodiny s deťmi
 • Grosslocknerstrasse svetoznáma vysokohorská cesta autom až 2650 m.n.m. po úpätí najvyššej hory Rakúska Grosslockner
 • Benátky 3 hod. cesty autom
 • Lichtensteinklamm - jedna z najkrajších úžin v Alpách s nádhernými vodopádmi
 • Werfen - najväčšia ľadová jaskyňa na svete
 • Salzwelten Hallein - soľná baňa. Zábava, dobrodružstvo a mystické momenty na vás čakajú v prastarej ríši bieleho zlata
 • Salzburg - mesto hudby s množstvom historických pamiatok. Spoznajte rodisko hudobného génia W. A. Mozarta s prekrásnymi záhradami Mirabell


<br />
89 €
189 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
189 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť