Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozprávkový oddych na termálnom kúpalisku Goracy Potok s celodennými vstupmi podľa vášho výberu.

Goracy Potok
0 / 5
23
Popis ponuky

Obec Szaflary sa nachádza vo veľmi známej lokalite medzi Nowym Targom a Zakopanom. Goralský štýl stavby s prírodnou krásou použitých materiálov (hlavne drevo a kameň) tvoria unikátnu atmosféru tohto miesta. Doplnením je prírodná sírová termálna voda bez pridávania chemických látok. Bazény sú vybudované na štýl japonského onsenu.

V komplexe nájdete viac ako tucet bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií.

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky a zmesi, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na komfort kúpania. Okrem toho sa v akreditovanom laboratóriu vykonáva pravidelný a systematický dohľad nad kvalitou vody v bazénoch. Teplota vody: 28 - 40 °C.

V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Pravá suchá sauna má niekoľko výhod pre každého, kto si cení oddych a zdravie. Vzhľadom na vysokú teplotu, ktorá zvyšuje potenie tela, pomáha detoxikácii kože a posilňuje orgány v celom tele. Pravidelné využívanie parnej sauny má veľmi pozitívny vplyv na procesy adaptácie a reakcie tela na vysoké teploty.

Zóna Hriešna Príjemnosť - Grzysno Przyjemność je pre dospelé osoby = od 18 rokov.

Zahŕňa vstup do:

  • suchej sauny
  • parnej sauny
  • vírivky
  • kúpeľa "parno chata"
  • kúpeľa "kawalersko"
  • kúpeľa "rozwodovo"
  • Kapiele borowinowe (borowinový kúpeľ) - za doplatok

Borowina je nerafinovaná rašelina dodávaná z Čierneho Dunajca. Borowinový kúpeľ prebieha v špeciálne pripravených kadiach.

Voda je raj pre všetky deti, radi sa v nej hrajú a zabávajú. Poskytuje im nové podnety a to je dôvod, prečo v zariadení nájdete veľa aktivít pre rodiny s deťmi vrátane špeciálneho detského bazéna. V jeho strede je veľká guľa s priemerom 12 m a výškou 2,20 m, odkiaľ sa najmenší hostia môžu šmýkať dole. Na deti čakajú dva pekné sloníky, z ktorých sa môžu deti spustiť rovno do vody.

Ak hľadáte zážitok pre celú vašu rodinu alebo chcete zažiť skutočné vzrušenie a adrenalín, máme pre vás niečo špeciálne! Lanový park Hot Brook je pripravený poskytnúť zábavu pre najmenších aj ich rodičov. Okrem adrenalínu, strachu a poriadnej dávky zábavy si užijete nádherné výhľady, ktoré nemožno opísať slovami.

V areáli sa nachádza umelá pláž, kde môžete zažiť trošku nadmorskej atmosféry s výhľadom na Tatry (lehátko je spoplatnené 5 zl za kus a pobyt - približne 1,20 €). Volejbalové plážové ihrisko je hosťom sprístupnené zdarma.

V Goracym Potoku nájdete Bistro bar i samoobslužnú reštauráciu, kde je pre vás pripravených niekoľko druhov jedál. Vybrať si môžte z viacerých z nich, jedlo je na váhu. Na konci sa konzumné načítava na "hodinky", úhrada je realizovaná pri východe z parku. Odporúčame vyskúšať reštauráciu BEEF Master s vynikajúcimi steakmi z celého sveta za super ceny (už od 11 € za steak menu!)

Súkromná cesta ku Goracy Potok vyznačená na mapke je spoplatnená sumou 20 zl. V prípade, že sa poplatku chcete vyhnúť, odporúčame použiť inú príjazdovú cestu.

Zakopané (14 km)

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Pešia zóna Krupowki

Ulica Krupowki v Zakopanom je považovaná za najslávnejšiu pešiu zónu v Poľsku. Je plná obchodíkov s rozličným tovarom, večer na nej počuť živú hudbu. Turisti, ktorí sa ňou prešli, jednohlasne hovoria o úžasnej atmosfére a pôsobivej tradičnej architektúre.
12,50 €
16,20 €

Kúpené
1364x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12,50 €
16,20 €

Kúpené
1364x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
75
87
61