Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozprávkový oddych na termálnom kúpalisku Goracy Potok s celodennými vstupmi podľa vášho výberu.

Goracy Potok
0 / 5
23
Popis ponuky

Obec Szaflary sa nachádza vo veľmi známej lokalite medzi Nowym Targom a Zakopanom. Goralský štýl stavby s prírodnou krásou použitých materiálov (hlavne drevo a kameň) tvoria unikátnu atmosféru tohto miesta. Doplnením je prírodná sírová termálna voda bez pridávania chemických látok. Bazény sú vybudované na štýl japonského onsenu.

V komplexe nájdete viac ako tucet bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií.

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky a zmesi, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na komfort kúpania. Okrem toho sa v akreditovanom laboratóriu vykonáva pravidelný a systematický dohľad nad kvalitou vody v bazénoch. Teplota vody: 28 - 40 °C.

V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Pravá suchá sauna má niekoľko výhod pre každého, kto si cení oddych a zdravie. Vzhľadom na vysokú teplotu, ktorá zvyšuje potenie tela, pomáha detoxikácii kože a posilňuje orgány v celom tele. Pravidelné využívanie parnej sauny má veľmi pozitívny vplyv na procesy adaptácie a reakcie tela na vysoké teploty.

Zóna Hriešna Príjemnosť - Grzysno Przyjemność je pre dospelé osoby = od 18 rokov.

Zahŕňa vstup do:

  • suchej sauny
  • parnej sauny
  • vírivky
  • kúpeľa "parno chata"
  • kúpeľa "kawalersko"
  • kúpeľa "rozwodovo"
  • Kapiele borowinowe (borowinový kúpeľ) - za doplatok

Borowina je nerafinovaná rašelina dodávaná z Čierneho Dunajca. Borowinový kúpeľ prebieha v špeciálne pripravených kadiach.

Voda je raj pre všetky deti, radi sa v nej hrajú a zabávajú. Poskytuje im nové podnety a to je dôvod, prečo v zariadení nájdete veľa aktivít pre rodiny s deťmi vrátane špeciálneho detského bazéna. V jeho strede je veľká guľa s priemerom 12 m a výškou 2,20 m, odkiaľ sa najmenší hostia môžu šmýkať dole. Na deti čakajú dva pekné sloníky, z ktorých sa môžu deti spustiť rovno do vody.

Ak hľadáte zážitok pre celú vašu rodinu alebo chcete zažiť skutočné vzrušenie a adrenalín, máme pre vás niečo špeciálne! Lanový park Hot Brook je pripravený poskytnúť zábavu pre najmenších aj ich rodičov. Okrem adrenalínu, strachu a poriadnej dávky zábavy si užijete nádherné výhľady, ktoré nemožno opísať slovami.

V areáli sa nachádza umelá pláž, kde môžete zažiť trošku nadmorskej atmosféry s výhľadom na Tatry (lehátko je spoplatnené 5 zl za kus a pobyt - približne 1,20 €). Volejbalové plážové ihrisko je hosťom sprístupnené zdarma.

V Goracym Potoku nájdete Bistro bar i samoobslužnú reštauráciu, kde je pre vás pripravených niekoľko druhov jedál. Vybrať si môžte z viacerých z nich, jedlo je na váhu. Na konci sa konzumné načítava na "hodinky", úhrada je realizovaná pri východe z parku. Odporúčame vyskúšať reštauráciu BEEF Master s vynikajúcimi steakmi z celého sveta za super ceny (už od 11 € za steak menu!)

Súkromná cesta ku Goracy Potok vyznačená na mapke je spoplatnená sumou 20 zl. V prípade, že sa poplatku chcete vyhnúť, odporúčame použiť inú príjazdovú cestu.

Zakopané (14 km)

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Pešia zóna Krupowki

Ulica Krupowki v Zakopanom je považovaná za najslávnejšiu pešiu zónu v Poľsku. Je plná obchodíkov s rozličným tovarom, večer na nej počuť živú hudbu. Turisti, ktorí sa ňou prešli, jednohlasne hovoria o úžasnej atmosfére a pôsobivej tradičnej architektúre.
12,50 €
16,20 €

Vyprší
16.8.2018
Kúpené
1063x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12,50 €
16,20 €

Vyprší
16.8.2018
Kúpené
1063x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
Práve prezerá 135 ľudí
13
65
26
Práve prezerá 42 ľudí