Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Celý deň relaxu a zábavy v Tatralandii alebo vo vodnom parku Bešeňová.

47
Popis ponuky

Máte chuť na tropický raj, surfovanie, palmy, či drinky z bazéna? Nemusíte cestovať ďaleko. Objavte miesto plné dobrodružstva a zábavy neďaleko, v Liptovskom Mikuláši. Tatralandia ponúka široké spektrum zážitkov pre všetky vekové kategórie a neobmedzenú zábavu 365 dní v roku. Súčasťou komplexu je aj ubytovanie Holiday Village Tatralandia, z ktorého to máte do areálu len pár krokov.

S celodenným vstupom AQUA TICKET si môžete dosýta užívať 10 bazénov, 6 toboganov a vonkajšie aj vnútorné vírivky. Deti tu nájdu svoj vodný raj s množstvom atrakcií a do 6 rokov majú dokonca vstup zdarma. V cene máte aj skrinku a nemusíte si robiť starosti ani s parkovaním.

Za zvýhodnený doplatok 6 € si môžete dokúpiť vstup do nádherného Keltského saunového sveta a dokonale sa uvoľniť v 21 parných, vodných a masážnych kúpeľoch a saunách.

Halloween 2018 v Tatralandii (september-december)

IQ park a Škola zábavy

Jeseň bude opäť netradičná a veselá. Už po tretíkrát privíta Tatralandia svojich návštevníkov v halloweenskom šate. Po mexickej svadbe kostlivcov spred dvoch rokov a minuloročných krstinách ich syna Raffaelita, prichádza moment, keď malý kostlivec dorástol do školopovinného veku a nastal čas učiť sa. Lenže Raffaelito chodí do inej školy – halloweenskej, s netradičnými školskými predmetmi a v exotickom prostredí aquaparku.

Poďte spolu s ním zažiť Školu zábavy, ktorá učí inak a úplne iné predmety. Prostredníctvom originálnych pohyblivých sôch si na vlastné oči vyskúšate ako v aquaparku vyznejú kombinácie farieb, fungujú chemické procesy, znejú hudobné tóny alebo ako v praxi naozaj funguje Archimedov zákon. Pri bazénoch stojí odvážny profesor chémie Hydrogénius, ktorý svojimi pokusmi neúnavne hľadá elixír večnej mladosti. Príďte sa s ním odfotiť. K tomu veselé víkendové animácie a zaujímavá detská hra ukážu, že učenie môže byť aj zábava.

Tatralandia je najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžeš aj zasurfovať. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Vychutnajte si vodný raj

V Tatralandii si môžete užívať vodnú zábavu v interiéri aj exteriéri počas celého roka. Zaplávate si v morskej, termálnej aj čírej vode s priemernou teplotou 36 °C. Užite si surfovanie ako na pravej surferskej pláži. Zažite jedinečnú zábavu na toboganoch. Vyšantite sa pri vodnom volejbale, basketbale a lezeckej stene.

Mapa areálu na stiahnutie TU.

Cíťte sa ako na tropickej dovolenke

V obrovskej hale Tropical Paradise s presklenou kupolou vládne tropické podnebie. Opaľovať sa tu môžete aj v zime. Nájdete tu palmy, karibskú faunu v podobe pestrých rybičiek v akváriách, obriu drevenú loď aj exotický bar, kde si môžete vychutnať originálny miešaný nápoj priamo z bazéna s morskou vodou.

Užívajte si vlny na Surf Waves Tatralandia

Chcete zažiť niečo nové alebo prežiť svoju dovolenku aktívne? Odporúčame indoorové surfovanie, ktoré nezažijete nikde inde na Slovensku. Surfovanie je určené pre profesionálov, úplných začiatočníkov i tých najmenších už od 4 rokov.

Relaxujte vo Wellness & Spa

Objavte čaro relaxu. V Keltskom saunovom svete zažite relax v 21 parných, vodných a masážnych kúpeľoch a saunách alebo si vychutnajte pestrú ponuku masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných aj liečebných procedúr vo Wellness centre priamo v Tatralandii. Nechajte sa rozmaznávať.

Nájdite si to svoje v reštauráciách a baroch

Keď budete mať vodného šantenia dostatok, vydajte sa na exotický miešaný drink, ľadové osvieženie, palacinky, pizzu či chutné jedlo. V Tatralandii nájdete široké spektrum barov a reštaurácii, v ktorých si každý nájde to svoje.

Holiday Village Tatralandia

Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch aquaparku Tatralandia. Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách Holiday Village Tatralandia. Doprajte si dovolenku či pobyt v plne vybavených chatkách a bungalovoch, ktoré sú ako stvorené pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry, veselé partie aj jednotlivcov. Množstvo atrakcií na jednom mieste (aquapark, reštaurácie, bowling, mini ZOO, Hurricane Factory Tatralandia, Liptov Aréna Tatralandia, Liptovská Mara) predurčuje Tatralandia Holiday Resort na miesto vášho vytúženého oddychu, zábavy a množstva zážitkov.
13,90 €
26 €

Kúpené
2058x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,90 €
26 €

Kúpené
2058x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
20
30
90