Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka v Nízkych Tatrách z pohodlia hotela AVENA RELAX HOTEL*** a 1 dieťa do 12r v cene.

38
Popis ponuky

Rekondično rehabilitačné zariadenie AVENA RELAX HOTEL*** s kapacitou 160 – 180 lôžok je situované v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry, zo severnej strany v Jánskej doline, ktorá je jednou z najkrajších nízkotatranských dolín.

AVENA RELAX HOTEL*** vám ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených izbách ponúkajúcich komfort, priestrannosť a výhľad na okolitú prírodu, ktorý dotvára typickú horskú atmosféru. Všetky izby sú štandardne vybavené LCD TV, vlastným sociálnym zariadením.

Stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie priamo v klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov (studená a teplá kuchyňa, šaláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mlieko, čaj, ovocie, čerstvá zelenina a iné). Obed je výber z menu s možnosťou vegetariánskej a diétnej stravy. Večere sú podávané formou švédskych stolov, v prípade nízkej obsadenosti hotela je večera servírovaná (výber z 3-chodového menu). Otváracie hodiny: 7.30 hod. – 19.00 hod.

Hotelový bazén s protiprúdom je vyhľadávaným miestom na oddych a plávanie pre dospelých, ale i deti. Hotelový bazén je rozmerov 10 X 5m a teplota vody je 28-29 OC. Otváracie hodiny: 8.00 hod. – 20.00 hod.

Pre zvýšenie kondície je k dispozícii hotelové fitness (pre hostí je vstup zdarma).

ponúka program zameraný hlavne na rehabilitačné procedúry, masáže a zábaly, o ktoré sa stará náš tím školených odborníkov. Naša ponuka obsahuje množstvo relaxačných a rehabilitačných procedúr, ktoré uspokoja Vaše nároky a potreby. Doprajte vášmu telu zaslúžený oddych pri relaxačnej masáži alebo v perličkovom kúpeli, rehabilitačné procedúry Vás zase uvoľnia a zbavia stresu. Hosťom ktorý hľadajú pokoj a relax po namáhavom dni ponúkame nasledovné služby: Klasická masáž, Vírivá masáž, Parafín, Reflexná masáž chodidiel, Masážne lôžko Aqua Thermo Jet, Liečba ultrazvukom, Phyaction – Elektroliečba, Magnetoterapia, Rašelinový zábal, Bioptron Pro, Biostimul terapia, Suchý uhličitý kúpeľ, Sauna, Masážne kreslo, Masážna posteľ, Prístrojová lymfodrenáž, Full Stimol, Oxygenoterapia, Inhalácie, Elektromasážny stroj Rolletic, Detoxikačný prístroj Mary Staggs Detox, Plynové injekcie.

Pre umocnenie príjemne stráveného času sú v ponuke hotela nasledovné aktivity a služby, ktoré sú poskytované bezodplatne resp. s minimálnym poplatkom:

  • biliard
  • šípky
  • stolný tenis – zdarma
  • stolný futbal
  • detský kútik – zdarma
  • počítače s prístupom na internet
  • hotelová knižnica – zdarma
  • Recepcia – recepčná služba je k dispozícii non stop – poskytuje predaj doplnkové a základného drogistického tovaru, suvenírov, kopírovanie, faxovanie, kancelárske služby, zapožičiavanie spoločenských hier a sprostredkovanie ďalších služieb
  • wifi internet zdarma

148 €
239 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
148 €
239 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
Práve prezerá 44 ľudí
58
50
66
Práve prezerá 39 ľudí