Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pri centre Prahy v hoteli Don Giovanni**** s romantickou plavbou po Vltave.

46
Popis ponuky

Štvorhviezdičkový hotel Don Giovanni Prague je umiestnený na pražských Vinohradoch, v tesnej blízkosti centra mesta. Hotel má výbornú dopravnú dostupnosť (priamo pri stanici metra Želivského a zastávok električiek i autobusov). Do historického centra mesta sa dostanete do 10 minút akýmkoľvek dopravným prostriedkom.

Classic Economy izba

Klasická izba s dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami je 22 m2 veľká, s moderným dizajnom a teplými farbami, vybavená klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV s medzinárodnými programami v HD rozlíšení a trezorom.

Superior izba

Superior izba s dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami je 35 m² veľká (väčšina Superior izieb má výhľad na Prahu), s moderným dizajnom a teplými farbami, vybavená klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou s vaňou, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV s medzinárodnými programami v HD rozlíšení a trezorom.

Reštaurácia hotela Don Giovanni Prague ponúka moderný a vzdušný interiér a kvalitnú gastronómiu, ktorej základom sú čerstvé produkty dodávané miestnymi farmármi. Moderná česká a medzinárodná kuchyňa ponúkaná šéfkuchárom je ľahká a rešpektuje súčasné trendy.

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.
106 €
198 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
106 €
198 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
36
Práve prezerá 49 ľudí
26
Práve prezerá 52 ľudí
42
Práve prezerá 53 ľudí