Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zima v Alpách s raňajkami a lyžiarskym svahom priamo za hotelom.

53
Popis ponuky

Pre svoju krásu si Bad Gastein už v minulosti obľúbili cisári a králi z celého sveta, ale aj v súčastnosti je vyhľadávaným miestom svetoznámych celebrít ako je NIKI LAUDA a herec JUDE LAW a mnoho ďalších.

Teraz aj vy máte možnosť užiť si relax v hoteli Helenenburg ako aj lyžovačku v svetoznámom lyžiarskom stredisku, kde bol hosťom TONI SAILER, najúspešnejší lyžiar v histórii.I známa rakúska cisárovná "Sissi" so svojim manželom Francom Jozefom si pravidelne vychutnávali bohaté raňajky s výhľadom na prekrásnu alpskú scenériu.

Aby ste si lyžovačku užili do sýtosti môžete v celej oblasti SKI AMADEvyužiť výhodnú ponuku: je možne zakúpiť 4-dňový skipass za cenu 3.

Hotel Helenenburg ležív srdci Národného parku Hohen Tauren, v svetoznámom lyžiarskom stredisku, kde sa nachádza 50 najmodernejších lanoviek a 220 km zjazdoviek. GARANCIA SNEHU!

V zime si nájdu na štyroch lyžiarskych strediskách či už najlepší „freeriders“, športoví lyžiari, tak aj začiatočníci vždy ten správny svah až do výšky 2686 m. s viac než 45 km vždy výborne upravených bežkárskych tratí je Gasteinske údolie rajom pre milovníkov bežkárskeho lyžovania.

Lyžiarske strediská v gasteinskom údolí patria medzi najkrajšie v Rakúsku 220km upravených zjazdoviek, 50 lanoviek a vlekov, 90km upravených bežeckých trás, 5 lyžiarskych a snowbordových škôl, sánkarská dráha, klzisko a najmä istota snehu od novembra do začiatku mája určite každého príjemne prekvapí. Jeden z lyžiarskych svahov GRAUKOGEL končí priamo za hotelom Helenenburg. Do ostatných stredísk sa dostanete bezplatným SKIBUSOM (nástup priamo pred ho telom) už do piatich minút.

Rozsiahlu oblasť na lyžovanie ešte viac rozširuje bezplatná kyvadlová doprava a lanovky, ktoré Vás odvezú do ďalších stredísk Zo Stubnerkogelu sa dostanete do Angertalu a Slossalmu, kde jemnožstvo atrakcií pre rodiny s deťmi a z Dorfgasteinu do údolia Grossarltal.

Bad Gastein je dejiskom freeskiingového festivalu Red Bull Playstreets a FIS Snowboard World Cup so zameraním na snowboard šport. Užite si fun vo FUN SLOPE- 1. zábavný park na svete a v Gastein Snow park.

Po celodennom lyžovaní, môžete zrelaxovať unavené telo v termálnych kúpeľoch Felsentherme, ktoré sú priamo oproti lyžiarskemu stredisku „STUBNERKOGEL“. FELSENTHERME (600m od hotela), kúpele s veľkým množstvom bazénov a saunovým svetom – ako napovedá ich názov, sú zabudované priamo v skalách a zo 17-tich prameňov tu vyteká mineralizovaná termálna voda s revitalizačným efektom. Liečebná voda taktiež tryská z vnútra Vysokých Taur priamo do bazénov druhých termálnych kúpeľov Alpentherme v Bad Hofgastein (8km od hotela).

Vo vzdialenosti dvoch kilometrov do denného svetla sa nachádza ideálna kombinácia radónu, tepla a vysokej vlhkosti – „Gasteinské liečené štôlne“ s ideálnymi podmienkami na liečenie reumatických ochorení a imunologickej rovnováhy v tele.V blízkom okolí Großglocknerstraße, najväčšia ľadová jaskyňa na svete, do 50 km3 lyžiarske strediská na ľadovcoch. ObrazkyRecenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
45
32
45