Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax na úrovni v GRAND HOTELI BELLEVUE**** s polpenziou a wellness.

34
Popis ponuky

GRAND HOTEL BELLEVUE**** patrí medzi najväčšie tatranské hotely a je populárny najmä pre množstvo aktivít, ktoré svojim hosťom poskytuje. Príjemný pocit osvieženia získate vo wellness s krásnym výhľadom a 20-metrovým bazénom, vírivkou či saunami a okrem toho si tu môžete do sýta užiť squash, stolný tenis alebo bowling. Nájdete tu tiež fitness a telocvičňu a večer môžete zakončiť zábavou v nočnom bare.

GRAND HOTEL BELLEVUE**** sa nachádza v centre Vysokých Tatier – v Hornom Smokovci – v nadmorskej výške 1010 m na úpätí Slavkovského štítu, na mieste nazvanom Pekná Vyhliadka. Jej preklad do francúzskeho jazyka poskytol aj názov hotela Bellevue.

Vysoké Tatry sú z európskeho hľadiska originálnou kombináciou prírodných krás, vysokohorského prostredia s ideálnymi podmienkami na turistiku a lyžovanie, ako aj klimatických kúpeľov, využívajúcich liečivé účinky spojenia nadmorskej výšky so slnečným žiarením a čistým vzduchom.

Strategická poloha hotela je vhodným predpokladom pre naplnenie zámeru vytvoriť hotelový komplex, ktorý dokáže poskytnúť jedinečný priestor pre biznis, relax a šport. Hotel je dobre dostupný autom, vlakom, autobusom i lietadlom.

Dvojposteľová izba

K dispozícii sú dvojposteľové izby s manželskými posteľami alebo s oddelenými lôžkami s možnosťou jednej prístelky.

Rodinná izba

K dispozícii sú rodinné izby s možnosťou detskej postieľky a prístelky. Izby sú zložené z dvoch častí, ktoré sú oddelené buď dverami alebo umelou stenou.

Apartmán

Apartmán pozostáva zo spálne, obývačky a vstupnej haly. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom alebo vaňou. Apartmány majú balkóny poskytujúce komfort a krásne výhľady na tatranskú scenériu.

Apartmán LUX

Elegantné, luxusné, nadštandardné izby s vkusným vybavením poskytujúce neobyčajný komfort a štýl. Okrem moderného dizajnu vás uchváti pohľad na okolitú prírodu z izbových terás.

Apartmán Exclusive

Príjemný pocit osvieženia získate v hotelovom bazéne, ktorý je jedným z najväčších vo Vysokých Tatrách. Má dĺžku 20 m, šírku 10 m a hĺbku 1,4 m, preto je vhodný pre plavcov i neplavcov. Teplota vody je 28 °C.

Priamo pri bazéne si môžete uvoľniť svaly vo vírivkách s teplotou vody do 36 °C.

V saunovom sveteGRAND HOTEL BELLEVUE**** máte možnosť vyskúšať tieto druhy sáun:

 • suchú (fínsku)
 • parnú soľnú
 • parnú bylinkovú
 • parnú eukalyptovú

Rašelinový zábal – teplá zmes bahna sa v balíčku kladie na bolestivé miesto. Vďaka tejto procedúre sa zlepšuje krvný obeh, okysličujú tkanivá organizmu a tlmí sa bolesť.

Počas pobytu si môžete 1x zadarmo zahrať zápas v squashi na profesionálnom dvorci zn. Saxon. Squash je dynamický šport, ktorý kladie vysoké nároky na kondíciu a bojovnosť. Dochádza pri ňom k vysokému výdaju energie v krátkom čase bez ohľadu na to, či ste začiatočníkom, alebo skúsenejším hráčom. Na hotelovej recepcii si môžete požičať aj vybavenie na squash – rakety a loptičky rôznych obťažností.

Ochutnajte špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne v Slovenskej reštaurácii a v reštaurácii Savarin, užite si atmosféru neformálneho stretnutia v Lobby bare alebo sa večer príjemne zabavte v nočnom bare Lucullus.

Gastronomické zariadenia GRAND HOTEL BELLEVUE****sú veľmi individuálne a každé z nich má svoju osobitnú atmosféru – iste si v nich nájdete aj vy svoje obľúbené miesto.

Raňajky a večere sa podávajú formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii Savarin.

Štefan Šesták je dlhoročný profesionálny šéfkuchár. Skúsenosti zbieral ako doma, tak i počas zahraničných návštev. Pripravoval špeciálne menu pre rôzne nadnárodné a medzinárodné kongresy. Chuťové kanáliky osviežil aj známym osobnostiam československého formátu od Karla Gotta, Júliusa Satinského, Františka Dibarboru, Júliusa Pántika až po Davida Kolera, Helenu Vondráčkovú či Richarda Müllera.

Kongresové centrumGRAND HOTEL BELLEVUE**** má jednu z najväčších kongresových sál na Slovensku s kapacitou až 650 osôb.

Lyžovačka

Aj náročných lyžiarov uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla (2 190 m. n m.) v stredisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Prvotriedna carvingová trať má dĺžku 6,5 km a šírku až do 60 m. Samozrejmosťou sú najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky.

Najvýznamnejšie tatranské stredisko zimných športov a mekku severských lyžiarskych disciplín, Park Snow Štrbské Pleso (1350 m. n. m), je od hotela vzdialené len 14 km. Medzinárodne uznávaný športový komplex FIS, kde sa v roku 1970 uskutočnili Majstrovstvá sveta v severských disciplínach a každý rok je dejiskom významného športového podujatia.

V Snowparku v Lučivnej, v malebnom prostredí s panoramatickým výhľadom na hory si užijete rodinnú lyžovačku za rozumné ceny. Na svoje si tu vďaka 4 lyžiarskym vlekom, 1,5 km lyžiarskych a 3 km bežeckých tratí a snowtubingovej dráhy prídu všetky vekové kategórie.

3 km od Svitu sa nachádza lyžiarske stredisko Lopušná dolina. K dispozícii sú tu 4 vleky TATRAPOMA a možné je aj večerné lyžovanie.

K najlepším zážitkom patrí denná a nočná sánkovačka na Jakubkovej lúke, kam sa dostanete pohodlnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok. Sú tu aj ideálne trate pre lyžiarov - začiatočníkov.

Vzdialenosti lyžiarskych stredísk:

Tatranská Lomnica - 6 km od hotela

Štrbské Pleso - 15 km od hotela

Bachledova dolina, Ždiar - 22 km od hotela

Strednica, Ždiar - 25 km od hotela

Monkova dolina, Ždiar - 24 km od hotela

Lopušná dolina, Svit - 23 km od hotela

 • Bežecké lyžovanie:

  Štrbské Pleso - areál Park Snow, Furkotská dolina - dĺžka cca 5 km

  Smokovce - Grand Hotel Bellevue - kyselka - dĺžka 4,4 km

  Dolný Smokovec - Stará Lesná - dĺžka 5,6 km

  Starý Smokovec - Vyšné Hágy - dĺžka 7,7 km

  Tatranská Lomnica kolbisko - Tatranské Matliare - dĺžka 8 km okruh

  Tatranská Lomnica Camp - Stará Lesná - dĺžka 13 km

  Veľká Lomnica - spolu 12 km

 • Korčuľovanie:

  Tatranská Lomnica - klzisko Penzión Tenis Centrum

  Tatranská Lomnica - klzisko pri základnej škole

 • Sánkovanie:

  sánkarská dráha Hrebienok

 • Karling:

  Štrbské Pleso - Park Snow

Turistika

Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela. Vyberte sa pešo po turistických chodníkoch a Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi. Vysoké Tatry ponúkajú množstvo trás na objavovanie v každom ročnom období.

Navštíviť môžete aj kvapľovú Važeckú jaskyňu, ktorá je od hotela vzdialená len 5 km.

Štrbské pleso - najtypickejšie morénové jazero (pleso) vo vysokých Tatrách. Spája Furkotskú a Mlynickú dolinu a nachádza sa v nadmorskej výške 1346 m n.m.

Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

AquaCity Poprad - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness.

Thermal park Vrbov - desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.

Ďalšie možnosti oddychu:

 • Kultúrne pamiatky UNESCO
 • Spišský hrad
 • Spišská kapitula
 • Levoča
 • Žehra

 • Slovenská ľudová architektúra
 • Vlkolinec
 • Múzeum liptovskej dediny Pribylina
 • Drevené kostolíky
 • Belianska jaskyňa
 • Múzeum Tanap-u
 • Botanická záhrada
 • Múzeum lyžovania
 • Reinerova chata – múzeum zimných športov a Nosičstva

139 €
212 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
212 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
28
37
58
Práve prezerá 43 ľudí