Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vytúžený relax v Dudinciach v hoteli Hviezda*** s neobmedzeným kúpaním, zábalom a stravou.

44
Popis ponuky

Príjemné rodinné prostredie a profesionálne služby personálu hotela sú správnym výberom pre vašu dovolenku. Hotel HVIEZDA*** má ambíciu trvale žiariť ako najjasnejšia hviezda vašej spokojnosti. Ponuka hotelových služieb je široká a zaručuje, že malí aj veľkí si tu nájdu ten správny kľúč k oddychu, zábave a spokojnosti, na čo sa teší celý kolektív hotela.

Hotel HVIEZDA*** poskytuje svojim hosťom široký sortiment kvalitných služieb v meste s kúpeľnou tradíciou vo vlastnom hotelovom komplexe. Ponúka širokú škálu služieb, medzi ktoré patria najmä pobyty zamerané na relaxačnú starostlivosť o hostí formou rekondično-relaxačných alebo víkendových pobytov.

Hotel bol kompletne a moderne zrekonštruovaný aj s wellnesscentrom, kde nájdete sauny, ľadový dážď, odpočinkovú zónu či vírivku.

Priamo v budove hotela sa nachádza dobre prístupné balneo centrum, ktorého príjemný personál poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu rekondično - relaxačných služieb.

  • hotelový bazén s vodnými atrakciami –vodné trysky, clony, chrliče
  • rozmery: 22,5 x 11 m, voda 28 - 29 °C
  • otváracie hodiny bazénu: pondelok až nedeľa od 8.00 do 20.00 hodiny
  • vírivka – whirlpool jacuzzi
  • masáže a zábaly: klasické, reflexné masáže, vákuová masáž bankami
  • množstvo iných relaxačných procedúr

Veľmi atraktívnou častou hotela je hotelový bazén, ktorý je k dispozícii všetkým ubytovaným hosťom. Bazén okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť.

  • V jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch
  • Každá izba je vybavená funkčným pripojením na pevnú telefónnu sieť i káblovú televíziu
  • Samostatná sprchu, WC a loggia

V hotelovej reštaurácii s kapacitou 196 osôb ponúkame pre hostí celodenné menu s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase od 7.30 – 9.00 hod, obedy formou švédskych stolov servírujeme v čase od 12.00 do 13.00 hod. Na večeru je možnosť výberu z mäsitých alebo vegetariánskych hlavných jedál v čase od 17.30 do 19.00 hod.

Kaviareň, prepojená s letnou terasou, je ideálnym miestom na posedenie pri šálke kávy alebo poháriku Vášho obľúbeného nápoja. Počas víkendov (v lete 2x do týždňa) sa u nás konajú tanečné zábavy so živou hudbou. Počas letného obdobia sú spojené aj s obľúbenými grilovačkami so špeciálnymi pochúťkami.

Ak by ste sa vo voľnom čase nenudili, môžete si zahrať bowling, jednu z najobľúbenejších spoločenských aktivít všetkých generácií priamo v hoteli.

Celý komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu v pokojnej časti mesta. Oblasť s typicky južnou nížinnou klímou je ideálna pre načerpanie nových síl.

Podľa legendy blahodarné účinky získali miestne pramene vďaka magickej sile víly Dudinky. Tá miestnou vodou vrátila život synovi rímskeho vojvodcu a ponechala jej liečivú moc aj pre nasledujúce generácie. Rimania si ňou skutočne liečili svoje choroby a zranenia z bojov v travertínových prírodných bazénoch. Táto pamiatka sa príznačne nazýva Rímske kúpele.

Dudinské pramene obsahujú kombináciu sírovodíka a oxidu uhličitého. Jej prirodzená teplota je 27,2 °C. Podobné zloženie majú už len pramene v Japonsku a vo francúzskych kúpeľoch Vichy.

Dudinské Travertíny – vznikli vyzrážaním vody okolo minerálnych prameňov. Sú chráneným prírodným útvarom, ktorý sa nachádza v parku v kúpeľnom areáli Dudiniec.

Dudinka termálne kúpalisko. 4 bazény s teplotou vody od 28 do 33 ˚C – v detskom bazéne, bazéne s vodnými atrakciami, rekreačnom bazéne a minerálnom bazéne s liečivou vodou.

Športové možnosti – v hoteli a jeho okolí si môžete zahrať tenis, bedminton, fitnes centrum, požičovňa bicyklov, Adventure golf, squash, bowling, stolný tenis...

Cyklotrasy – Hontiansky región ponúka aj široké možnosti pre športové vyžitie s množstvom turistických chodníkov a cyklotrás.

Lyžovanie – Milovníci zimných športov si prídu na svoje pri Richňavských jazerách, Novej Bani alebo v Lyžiarskom stredisku Skalka pri Kremnici

Vínne pivnice – kým dudinská voda pôsobí blahodárne zvonku, miestne víno vo vnútri. Ochutnávka lahodných vín spolu s výkladom a ich históriou.

V okolí odporúčame výlet do kaštieľa v obci Svätý Anton, ktorý je známy svojou časovou symbolikou (4 vchody, 7 arkád, 12 komínov, 52 izieb, 365 okien). Neďaleko je aj rázovitá obec Sebechleby s pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry Stará hora či mestá Levice a Zvolen. Vrcholom pre milovníkov histórie a architektúry je určite Banská Štiavnica, ktorej honosné budovy pripomínajú niekdajšie bohatstvo a slávu banského mesta.
139 €
249 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
249 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
53
50
38