Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov alebo horské dobrodružstvo "Hike & Fly".

15
Popis ponuky

Zažite niečo nové a užite si let v oblakoch. Vyskúšajte nezabudnuteľný let v tandeme až do výšky 1000 m.

Tandemový let je jednoduchá, zábavná a najrýchlejšia cesta spoznávania krásy paraglidingu. Z vtáčej perspektívy môžete s nami spoznávať krásne slovenské hory.

Klient absolvuje let na jednom padákovom klzáku spolu so skúseným inštruktorom. Výhodou tandemového letu je, že záujemca o takýto druh zábavy nepotrebuje disponovať žiadnymi znalosťami v oblasti paraglidingu. Od štartu až po pristátie riadi let inštruktor. Počas tandemového letu letíte spolu s inštruktorom vo výške 200 až 1000 metrov nad zemou po dobu 10 až 15 minút v závislosti na podmienkach a druhu letu, ktorý si zvolíte. Ak mate túžbu spoznať zážitok, ktorý vo vás na dlho zanechá stopu radosti a bezstarostnosti, tandemový let je tu pre vás.

Lokality uplatnenia kupónu:

  • Paragliding: Straník pri Žiline alebo Donovaly (pracovný týždeň, víkendy a sviatky)
  • Hike & Fly: Malá Fatra, Veľká Fatra, Nízke Tatry, Lúčanská Fatra - Martinské Hole

Čoraz obľúbenejšia forma paraglidingu, ktorý sa kombinuje spolu s behom, turistikou, lezením alebo skialpom - Hike & Fly! Hlavná myšlienka je dostať sa na kopec spolu s ľahkou padákovou výbavou a spoločne ho zletieť v tandemovom lete. Dĺžka zážitku 2 - 5 hod. podľa výberu terénu. Dĺžka letu 10 až 30 minút v závislosti od letových podmienok a výberu terénu. Výškové prevýšenie terénu 400 m - 950 m

Nezabudnuteľné horské dobrodružstvo! Vhodný pre športovo založených priaznivcov prírody, ktorí majú vzťah k turistike a prírode. Pripravte sa na výšlap alebo lezenie feratou krásnou slovenskou prírodou po ktorej nasleduje zaslúžená odmena - let v tandeme s nezabudnuteľnými výhľadmi.

Takto sa spájajú skutočné horské dobrodružstvá, na ktoré sa nezabúda a ktoré cítite v nohách ešte ďalšie dva dni.

Klient absolvuje výstup s 6 kg batohom na vybratý terén a následne let na jednom padákovom klzáku spolu so skúseným inštruktorom. Doba výstupu závisí od kondície klienta a od vybratého terénu. Výhodoutandemového letu je, že záujemca o takýto druh zábavy nepotrebuje disponovať žiadnymi znalosťami v oblasti paraglidingu. Od štartu až po pristátie riadi let inštruktor. Počas tandemového letu letíte spolu s inštruktorom vo výške 400 až 1000 metrov nad zemou po dobu 15 až 30 minút v závislosti na podmienkach. Ak mate túžbu spoznať zážitok, ktorý vo vás na dlho zanechá stopu nezabudnuteľného horského dobrodružstva, Hike & Fly horksý tandemový let je tu pre vás.
55 €
65 €

Kúpené
174x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
65 €

Kúpené
174x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

8
34
56