Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Paríž letecky priamo z Bratislavy s ubytovaním a možnosťou návštevy Disneylandu.

60
Popis ponuky

Prečo CK Royal Travel?
  • Viete, akou leteckou spoločnosťou poletíte
  • Viete presne, kedy do Paríža priletíte a kedy z neho odletíte
  • Viete, v ktorom hoteli budete ubytovaní
  • Viete presný program zájazdu
  • Profesionálny sprievodca
  • Niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou zájazdov

1. deň:

Odlet v podvečerných hodinách z Bratislavy autokarový transfer do hotela, ubytovanie, krátke stretnutie na recepcii ohľadom ďalšieho programu.

2. deň:

Po raňajkách cesta do Versailles, prehliadka jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad, ktoré patria k najmonumentálnejším dielam tohto druhu na svete a ktoré neskôr kopírovali v mnohých ďalších krajinách. Jedinečné fontány a hudba v záhradách palácu. Popoludní presun do Paríža na Montmartre, výklad so sprievodcom a voľný program - bazilika Sacre Coeur, St. Pierre, umelecká štvrť, kabaret Moulin Rouge, nákupy. Návrat na hotel vo večerných hodinách.

3. deň:

Po raňajkách presun do centra, pešia prehliadka najznámejších pamiatok Paríža - slávna katedrála Notre Dame, Latinská štvrť so Sorbonou, Pantheon, Luxemburské záhrady, jedinečné múzeum Louvre, Tullerijské záhrady, Place de la Concorde, Champs-Elysées - najznámejší bulvár na svete, Víťazný oblúk - symbol moci a víťazstiev. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

4. deň:

Po raňajkách odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Ráno individuálne výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamätihodnosti z iného uhla. Návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.

Hotel Campanile Paris Est – Bobigny ***

Hotel Campanile Paris Est – Bobigny ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu. Raňajky formou bufetu.

Ubytovanie sa nachádza 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút.

Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou.

*zmena programu vyhradená

1. deň:

Odlet v podvečerných hodinách z Bratislavy autokarový transfer do hotela, ubytovanie, krátke stretnutie na recepcii ohľadom ďalšieho programu.

2. deň:

Raňajky, výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamätihodnosti z iného uhla. Možnosť návštevy Parížskeho akvária, tzv. Cinéaqua, (najstaršie podmorské akvárium na svete), ktoré zahŕňa 3500 m 2 podzemia, v akváriách sa nachádza 500 druhov rýb,10 000 nepotravinových jedincov, 750 koralov, medúzy, 38 druhov žralokov zo siedmich morí v 3 miliónoch vody, počas dňa animácie, kŕmenia žralokov a iné. Potom presun na Champs Elysées s možnosťou výstupu na Víťazný oblúk. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

3. deň:

Raňajky, autokarový transfer do Disneylandu. Celodenná návšteva Disneylandu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie atrakcie pre deti i dospelých. Parížsky Disneyland má 2 časti, Park a Walt Disney park a Disney Štúdiá, ktoré zahŕňajú spolu cca 60 atrakcií, vrátane alegorických sprievodov, kolotočov a rôznych bludísk, program sa mení počas sezóny. V podvečerných hodinách autokarový transfer na hotel.

4. deň:

Raňajky, odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Možnosťou návštevy Musée Grévin - Múzea voskových figurín, ktoré bolo založené v roku 1882 a ktoré zhromaždilo kolekciu voskových figurín nielen divadelných a filmových hviezd, ale tiež slávnych osobností z francúzskej histórie alebo Palais de la Découverte - Paláca objavov a vynálezov, centra vedeckej animácie, založeného v r. 1937 z iniciatívy fyzika Jean Perrina, ktoré je zároveň popularizačným múzeom. Vďaka schémam, demonštráciám, praktickým exponátom a dokumentárnym filmom, môže verejnosť sledovať dejiny i posledné objavy vedy rôznych vedeckých odvetví. Súčasťou je i Planetárium. Popoludní prehliadka Montmartru, osobné voľno na nákupy. Návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

10
37
32
53