Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nádherné Plitvické jazerá a večerný Záhreb alebo Plitvické jazerá s kúpaním.

20
Popis ponuky

1.deň:

odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest v neskorých večerných hodinách.

2.deň:

v ranných hodinách príchod do Plitvíc k jednému z bezpochyby najkrajšiemu a najznámejšiemu parku v Chorvátsku. Určite si spomeniete na dobrodružné scény z Winnetoua, ktoré sa odohrávali práve tu. Čaká na Vás prechádzka a pobyt v nádhernom zelenom parku, kde nájdete úžasné vodopády, priezračné jazerá, ktoré nadobúdajú tyrkysovo modrú alebo smaragdovo zelenú farbu.

V podvečerných hodinách vyrazíte do Záhrebu, kde sa môžete poprechádzať po romantických uličkách v starom barokovom jadre a obdivovať kostoly a katedrály, alebo sa len-tak túlať po obchodíkoch, prípadne si posedieť v jednej z mnohých reštaurácií. V neskorých večerných hodinách odchod na Slovensko.

3.deň:

návrat na Slovensko v ranných hodinách.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

1.deň:

odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest v neskorých večerných hodinách.

2.deň:

v ranných hodinách príchod do Plitvíc k jednému z bezpochyby najkrajšiemu a najznámejšiemu parku v Chorvátsku. Určite si spomeniete na dobrodružné scény z Winnetoua, ktoré sa odohrávali práve tu. Čaká na Vás prechádzka a pobyt v nádhernom zelenom parku, kde nájdete úžasné vodopády, priezračné jazerá, ktoré nadobúdajú tyrkysovo modrú alebo smaragdovo zelenú farbu. V podvečerných hodinách odchod na ubytovanie. Nocľah.

3.deň:

po raňajkách odchod do obľúbeného letoviska Crikvenica, ktoré je jednou z najkrajších letovísk kvarnerského pobrežia. Nájdete tu množstvo zelene, parkov, promenád a krištáľovo čisté more. Čistota mora je v tejto lokalite ocenená Modrou vlajkou. Môžete sa kúpať a relaxovať pri priezračnom mori. Voľný program. V podvečerných hodinách vyrazíte do Záhrebu, kde sa poprechádzate po romantických uličkách v starom barokovom jadre a môžete obdivovať kostoly a katedrály, alebo sa len-tak túlať po obchodíkoch, prípadne si posedieť v jednej z mnohých reštaurácií. V neskorých večerných hodinách odchod na Slovensko.

4.deň:

návrat na Slovensko v ranných hodinách.
54,90 €
69 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54,90 €
69 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
52
38
45