Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Slnečná Andalúzia a Gibraltár letecky z Bratislavy na 4/5 dní s ubytovaním, raňajkami a sprievodcom.

42
Popis ponuky

5-dňový zájazd

1. deň

Odlet z Bratislavy v poobedňajších hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľný program, nocľah.

2. deň

Raňajky, presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba & Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah.

3. deň

Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltáru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar Tour - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné alebo voľný program. Návrat do Malagy. V prípade časových možností si vychutnáte výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň

Raňajky, celodenný výlet: presun miestnou dopravou do delfinária Marina, kde zažijete okrem iného show s delfínmi a inými cicavcami, možnosť návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek predtým. Možnosť návštevy podmorského sveta Benalmadena. V podvečerných hodinách presun miestnou dopravou späť na hotel.

5. deň

V skorých ranných hodinách autokarový transfer na letisko, odlet z Malagy do Bratislavy.

4-dňový zájazd

1. deň

Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah.

2. deň

raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba a Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. Návrat na hotel. Individuálny program, možnosť oddychu na hotelovej pláži.

3. deň

Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar Tour - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné alebo voľný program. V prípade časových možností si vychutnáte výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň

Raňajky, celodenný výlet: presun miestnou dopravou do delfinárium Marina, kde zažijete okrem iného show s delfínmi a inými cicavcami,možnosť návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Možnosť návštevy podmorského sveta Benalmadena. Presun miestnou dopravou späť na hotel, prevzatie batožiny a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

Plážový rezort Royal Costa Hotel***

Hotel ponúka 24-hod. recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádzajú bazény. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Niektoré izby ponúkajú výhľad na more. Raňajky formou bufetu. V blízkosti nákupné centrum Plaza Mayor. Možnosť slnenia na pláži 700 m od hotela.

Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 26 °C.

*zmena programu vyhradená
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
10
Práve prezerá 38 ľudí
54
42