Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Atlas City v centre Budapešti pár krokov od metra s dieťaťom do 12 rokov zdarma.

44
Popis ponuky

Skutočný komfort, dobré ceny a ideálna poloha charakterizujú Atlas City Hotel v centre Budapešti, v blízkosti železničnej stanice Keleti a Rákóczi út, v blízkosti Blaha Lujza tér, jedného z hlavných verejných dopravných uzlov v meste. Len 50 metrov od hotela je nová stanica metra (M4) II. János Pál pápa tér a rovnomenné námestie plné zelene.

Hotel je ideálny ako základňa pre výlety do mesta, pretože väčšina hlavných turistických atrakcií v Budapešti je ľahko dostupná a po dlhom dni vás bude čakať oddych v priestrannej izbe. Platiť môžete kartami Visa, Eurocard/Mastercard a American Express.

Hotel bol otvorený v roku 2004 a ponúka nielen 136 veľkých izieb na 8 poschodiach v rôznych kategóriách, ale aj zabezpečené parkovisko, zasadaciu miestnosť pre 25 ľudí a množstvo praktických 3-hviezdičkových služieb, ktoré z neho robia ideálnu voľbu.

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Classic s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami a vlastnou kúpeľňou.

Výbava izieb:

 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • TV s rôznymi satelitnými kanálmi
 • Telefón s priamou voľbou
 • Minibar v niektorých typoch izieb
 • Nastaviteľná klimatizácia
 • Vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom

Priestranná reštaurácia je vhodná nielen na raňajky, ale aj na skupinové obedy a večere, ak si ich objednáte vopred. Príjemný lobby bar (16.00 - 24.00 hod.) s veľkými kreslami je ústredným miestom stretnutí v hoteli.

Nádherná európska metropola len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:
 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

79 €
140 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
140 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
34
Práve prezerá 50 ľudí
40
53
Práve prezerá 47 ľudí