Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Atlas City v centre Budapešti pár krokov od metra s dieťaťom do 12 rokov zdarma.

44
Popis ponuky

Skutočný komfort, dobré ceny a ideálna poloha charakterizujú Atlas City Hotel v centre Budapešti, v blízkosti železničnej stanice Keleti a Rákóczi út, v blízkosti Blaha Lujza tér, jedného z hlavných verejných dopravných uzlov v meste. Len 50 metrov od hotela je nová stanica metra (M4) II. János Pál pápa tér a rovnomenné námestie plné zelene.

Hotel je ideálny ako základňa pre výlety do mesta, pretože väčšina hlavných turistických atrakcií v Budapešti je ľahko dostupná a po dlhom dni vás bude čakať oddych v priestrannej izbe. Platiť môžete kartami Visa, Eurocard/Mastercard a American Express.

Hotel bol otvorený v roku 2004 a ponúka nielen 136 veľkých izieb na 8 poschodiach v rôznych kategóriách, ale aj zabezpečené parkovisko, zasadaciu miestnosť pre 25 ľudí a množstvo praktických 3-hviezdičkových služieb, ktoré z neho robia ideálnu voľbu.

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Classic s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami a vlastnou kúpeľňou.

Výbava izieb:

 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • TV s rôznymi satelitnými kanálmi
 • Telefón s priamou voľbou
 • Minibar v niektorých typoch izieb
 • Nastaviteľná klimatizácia
 • Vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom

Priestranná reštaurácia je vhodná nielen na raňajky, ale aj na skupinové obedy a večere, ak si ich objednáte vopred. Príjemný lobby bar (16.00 - 24.00 hod.) s veľkými kreslami je ústredným miestom stretnutí v hoteli.

Nádherná európska metropola len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:
 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

79 €
140 €

Vyprší
19.9.2019
Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
140 €

Vyprší
19.9.2019
Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
38
Práve prezerá 117 ľudí
62
Práve prezerá 51 ľudí
35
Práve prezerá 119 ľudí