Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Obraz s vlastným motívom vytlačený na plátno. Vystavte svoje spomienky na stenu.

PRO3M s.r.o.
0 / 5
62
Popis ponuky

Vystavte svoje spomienky na stenu a utečte na chvíľku od digitálnej uponáhľanej doby. Spomienky, ktoré vám pri pohľade na ne dokážu vyčariť úsmev na tvári za každých okolností.

Či sa pri tlači fotografií na plátno rozhodnete zvečniť svoje deti, rodičov, dovolenku, domáceho štvornohého miláčika alebo šialenú jazdu naprieč krajinou, verte, že vaše spomienky skončia na kvalitnom plátne. Na výber máte z až 13 rôznych veľkostí.

Jedná sa o vysokokvalitnú tlač fotografií na plátno. Môžete si sami vybrať, čo by ste chceli mať na plátne. Z fotobanky, obľúbených obrázkov či z vašej vlastnej fotky. Obraz je možné zhotoviť v takom rozmere, aký si vyberiete.

Nachádzame sa v dobe, keď technológie a relatívne neobmedzená dostupnosť umožňujú, že všetci všetko vedia a každý je v niečom dobrý. Už nie je výsadou byť dobrý. Je to skôr nutnosť ako si udržať svoje miesto v samoobsluhe zvanej komercia. Preto, ak sa chceme odlíšiť od dobrých, musíme byť schopní a pripravení ponúknuť viac. Byť najlepší si vyžaduje manažérsku a kreatívnu kondíciu celej agentúry, ktorú si buduje a udržiava viac ako 15 rokov. Vedieť diagnostikovať a promptne zareagovať na potreby zákazníka nás transformovalo do ozajstnej "jednotky v intenzívnej starostlivosti".

Projekt Úžasné tapety patrí do portfólia reklamnej agentúry PRO GRUP. Nechajte si vytvoriť úžasné tapety a obrazy na mieru, presne podľa Vašich predstáv a vytvorte si originálny interiér v ktorom sa budete príjemne cítiť.
3,80 €
10 €

Kúpené
1361x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,80 €
10 €

Kúpené
1361x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
42