Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Na úsmeve záleží! Všetci sa radi smejeme, úsmev nám robí krásny deň. Profesionálna dentálna hygiena s pieskovaním.

50
Popis ponuky

Pekný a zdravý úsmev bez kazov. Doprajte si odbornú starostlivosť a kvalitu. Váš dobrý zubár je k dispozícii pre celú rodinu a ponúka zároveň funkčné a estetické riešenia, bezbolestné ošetrenie a orientuje sa na individuálne potreby pacienta. Spokojnosť pacientov siaha ďaleko za hranice mesta Košice.

Ambulancia využíva moderné medicínske postupy a technológie umožňujúce bezbolestné a vysoko estetické ošetrenie. Našou najsilnejšou stránkou je medicínska precíznosť a dôslednosť v prístupe k pacientovi, zohľadnenie jeho potrieb a finančných možností. Pekný a zdravý úsmev nepovažujeme za výsadu, ale za štandard.

Dentálna hygiena je jedna z najdôležitejších metód prevencie zubného kazu a zápalu ďasien. Pozostáva z odstránenia zubného kameňa a mäkkých povlakov, leštenia povrchu zubov (polishing), fluoridácie, pieskovania (air-flow) a inštruktáže (nácviku) dentálnej hygieny.

  • Odstránenia zubného kameňa a mäkkých povlakov ultrazvukom a kyretami
  • Leštenia povrchu zubov (polishing)
  • Fluoridácia
  • Dezinfekčného výplachu
  • Pieskovania (air-flow)
  • Inštruktáže (nácviku) dentálnej hygieny za pomoci intraorálnej kamery

Zubná ambulancia a dentálna hygiena má vyše 20 – ročnú tradíciu a patrí medzi lídrov vo využívaní moderných postupov v stomatológii. Neustále investície do vzdelávania a modernizácie považujú za samozrejmosť. Počas každej vašej návštevy vám doprajú dostatok času, pozornosti a samozrejme bezbolestnosť ošetrenia. Špecializujú sa na komplikované prípady záchrany vašich zubov a vysoko estetické a funkčné riešenia.

www.dobryzubarkosice.sk
19,90 €
40 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
40 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

63
71
68
50