Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Na úsmeve záleží! Všetci sa radi smejeme, úsmev nám robí krásny deň. Profesionálna dentálna hygiena s pieskovaním.

50
Popis ponuky

Pekný a zdravý úsmev bez kazov. Doprajte si odbornú starostlivosť a kvalitu. Váš dobrý zubár je k dispozícii pre celú rodinu a ponúka zároveň funkčné a estetické riešenia, bezbolestné ošetrenie a orientuje sa na individuálne potreby pacienta. Spokojnosť pacientov siaha ďaleko za hranice mesta Košice.

Ambulancia využíva moderné medicínske postupy a technológie umožňujúce bezbolestné a vysoko estetické ošetrenie. Našou najsilnejšou stránkou je medicínska precíznosť a dôslednosť v prístupe k pacientovi, zohľadnenie jeho potrieb a finančných možností. Pekný a zdravý úsmev nepovažujeme za výsadu, ale za štandard.

Dentálna hygiena je jedna z najdôležitejších metód prevencie zubného kazu a zápalu ďasien. Pozostáva z odstránenia zubného kameňa a mäkkých povlakov, leštenia povrchu zubov (polishing), fluoridácie, pieskovania (air-flow) a inštruktáže (nácviku) dentálnej hygieny.

  • Odstránenia zubného kameňa a mäkkých povlakov ultrazvukom a kyretami
  • Leštenia povrchu zubov (polishing)
  • Fluoridácia
  • Dezinfekčného výplachu
  • Pieskovania (air-flow)
  • Inštruktáže (nácviku) dentálnej hygieny za pomoci intraorálnej kamery

Zubná ambulancia a dentálna hygiena má vyše 20 – ročnú tradíciu a patrí medzi lídrov vo využívaní moderných postupov v stomatológii. Neustále investície do vzdelávania a modernizácie považujú za samozrejmosť. Počas každej vašej návštevy vám doprajú dostatok času, pozornosti a samozrejme bezbolestnosť ošetrenia. Špecializujú sa na komplikované prípady záchrany vašich zubov a vysoko estetické a funkčné riešenia.

www.dobryzubarkosice.sk
19,90 €
40 €

Vyprší
27.2.2020
Kúpené
520x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
40 €

Vyprší
27.2.2020
Kúpené
520x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
Práve prezerá 44 ľudí
34
91
52
Práve prezerá 40 ľudí