Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jarná a veľkonočná cesta za dobrodružstvami s AVISom. Prenájom vybraného vozidla na 1 deň.

42
Popis ponuky

Na Slovensku AVIS pôsobí už 23 rokov. Prevádzkuje najväčšiu flotilu vozidiel a stabilne potvrdzuje pozíciu lídra na trhu. Vďaka inovatívnym produktom majú zákazníci možnosť využívať najmodernejšie vozidlá pre svoje súkromné účely alebo podnikanie. Moderné a nadštandardne vybavené automobily sú tak oveľa dostupnejšie.

Nájdite v AVISe ideálne auto pre vašu cestu alebo dovolenku.

Vozidlá na výber:

Renault Clio

Toyota C-HR Hybrid/Toyota C-HR

Renault Captur

VW Golf

Škoda Octavia

Nissan Qashqai

Škoda Superb

Renault Trafic Passenger

AVIS RULETA

Obľúbená RULETA sa vracia aj do jarnej ponuky.

Kupóny RULETA vám dávajú možnosť získať prenájom vozidla z vyššej kategórie, nechajte sa prekvapiť, aké vozidlo vám bude priradené. Už v predošlých ponukách sa potvrdilo, že pri RULETE môžete naozaj získať a prenajať si niektorú z horúcich noviniek vo flotile AVISu.

Aké konkrétne vozidlo bude priradené k vašej rezervácii, sa dozviete až priamo pri prevzatí vozidla. Môžete byť milo prekvapený, ak vám bude priradené drahšie vozidlo, ale vaša cena je na úrovni oveľa lacnejšieho. Skrýva rôzne kategórie z ponuky AVIS Slovensko.

Každý kupón okrem toho zahŕňa havarijné poistenie, diaľničnú známku, poistenie proti krádeži, možnosť vycestovať do zahraničia v rámci EÚ, poistenie zodpovednosti za škodu pri prevádzke motorového vozidla a zelenú kartu.
27 €
46,80 €

Kúpené
129x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
27 €
46,80 €

Kúpené
129x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
66
47