Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Najväčšia záhada sveta – po stopách svätého grálu v tajuplnej PanIQ Room.

Paniq Room
0 / 5
30
Popis ponuky

Podarí sa vám ako jediným nájsť svätý grál, najhľadanejšiu relikviu v dejinách? V tretej izbe populárnej PanIQ room navštívite Miláno, Benátky, Veronu, Turín a Vatikán. Ale pozor, nebude to žiadna turistická návšteva! Také jednoduché to nebude. Da Vinci v každom meste totižto ukryl tajné kódy, bez ktorých sa ďalej nepohnete!

Podľa kresťanských legiend to mala byť čaša alebo pohár, z ktorej údajne pil Kristus pri Poslednej večeri. Jeho prvý strážcom sa stal Jozef z Arimatie, od neho sa potom Svätý grál dostal pod ochranu Rádu templárov. V 15.storočí sa moc Rádu templárov natoľko oslabila, že už nevedeli zabezpečiť dôstojnú ochranu grálu. Preto túto úlohu zverili mysliteľovi Leonardovi Da Vincimu. Jeho úlohou bolo ukryť Svätý grál tak, aby ho nemuselo strážiť 100 mužov.

Váš tím sa pustí do hľadania v bývalej pracovni Leonarda Da Vinciho v Miláne a budete sa snažiť vyriešiť rôzne logické hádanky, aby ste našli indíciu, ktorá vás povedie do Benátok.

Da Vinci bol však prezieravý a vedel, že po ceste za grálom sa nevyberú len vyvolení, ktorí poznajú presnú cestu. Preto do svojho systému zakomponoval aj ochranné mechanizmy. V každom z miest sa musia kódy vyriešiť za 70 minút, inak sa indícia vedúca do ďalšieho mesta zničí. A grál sa nikdy nenájde. Zvládnete to?
34,90 €
49,99 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,90 €
49,99 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

8
34