Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relaxačná, klasická alebo športová masáž - hĺbková relaxácia nielen tela, ale aj duše.

54
Popis ponuky

Klasické masáže

Klasická masáž je vynikajúca pre ľudí po ťažkej fyzickej záťaži, ale aj pre tých, ktorí majú pohybu naopak málo. Napríklad pri sedavom zamestnaní, či nejakom zdravotnom postihnutí, ktoré znemožňuje pohyb.

Klasická masáž patrí medzi základné masáže, pôsobí preventívne, ale aj liečebne. Používa sa už odpradávna, stáročiami je overená, a preto by sme jej význam nemali podceňovať ani dnes.

Relaxačné masáže

Relaxačná masáž je kombináciou rôznych typov masáží a na rozdiel od klasickej je jemnejšia. Jej cieľom je fyzické a psychické uvoľnenie. Cieľom relaxačnej masáže je vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia. Je vhodná hlavne pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú každodenným preťažovaním a stresovaním organizmu. Použitie pomalších a jemnejších masérskych hmatov. Dokáže povzbudiť imunitný systém a prečistiť telo od splodín. Prináša relaxáciu, zmierňuje stres, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje prekrvenie a lymfatický obeh, uvoľňuje svaly a podporuje regeneráciu pokožky

Športové masáže

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondíciealebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak sa vykonáva táto masáž pred športovým výkonom, masér využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chcete uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva sa jemné relaxačné trenie.

Športová masáž je druh klasickej masáže, nakoľko sa pri nej využívajú hmaty klasickej masáže, no ich poradie a intenzita sa prispôsobujú podľa cieľa masáže. Je vhodná pre ľudí s vyššou fyzickou námahou, dynamickejším životným štýlom a športovcov. Rovnako je jej aplikácia prospešná pred očakávanou fyzickou záťažou, ako napríklad dlhšia túra, ťažšie práce v záhrade, či okolo domu, ...

Benefity masáže

  • Zlepšuje spánok, kardiovaskulárny systém a celkový výkon tela
  • Zlepšenie celkového fyzického i psychického stavu
  • Zmierňuje stres, bolesti hlavy, úzkosť a krvný tlak
  • Zrýchlenie regeneračných procesov (po úrazoch a operáciách),
  • podporu vstrebávania opuchov, výronov a výpotkov
  • odstránenie toxických látok z tela,
  • uvoľnenie svalového napätia
  • V neposlednom rade dodajú energiu a vykúzlia úsmev. :-)

15,99 €
34,99 €

Kúpené
129x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15,99 €
34,99 €

Kúpené
129x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
42
58
59