Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jarný víkendový relax v Hrabovskej doline v hoteli Áčko*** aj cez Veľkú noc a májové sviatky.

31
Popis ponuky

V malom útulnom Hoteli Áčko, ktorý sa nachádza v meste Ružomberok na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo. Akákoľvek požiadavka hosťa nie je pre hotel nesplniteľná. V hoteli sa vždy cítite ako doma, pretože len tu nájdete ten pravý pokoj, oddych a príjemnú atmosféru. Každý hosť je pre hotel viac než len hosť – je to člen malej milej rodiny. Oddych, relax, pokoj a pohoda je to, čo hotel robí výnimočným.

Vášmu oku ulahodí originálna architektúra inšpirovaná Flinstones family, pôsobivý dizajn a perfektne zladený interiér. Váš zrak očarí starostlivo pestovaný park pred hotelom, a to je len malá smietka z našej pestrej ponuky, ktorá lahodí nielen oku, ale hlavne telu a duši.

Hotel Áčko sa nachádza v Ružomberku, v meste, ktoré je položené v prekrásnom prostredí hôr, na východnom úpätí Veľkej Fatry, severozápadných úbočiach Nízkych Tatier a neďaleko juhozápadných svahov Chočských vrchov v nadmorskej výške 494 m.

Ubytovať sa môžete v apartmánoch, zložených zo spálne, obývacej časti, kúpeľne so sprchou a WC. Všetky izby sú vybavené TV SAT a WiFi.

Túžite sa kvalitne najesť? V tom prípade je pre vás k dispozícii reštaurácia, kde si môžete vychutnať výborné jedlo, či posedieť pri káve, zákusku, alebo pokecať s priateľmi pri pivku či drinku.

Čakajú na vás bohaté a pestré raňajky, podávané formou švédskych stolov.

O oddych je u nás postarané v našom hotelovom wellness, kde môžete načerpať sily a uvoľniť zmysly v príjemnom prostredí. Zaplávajte si v plaveckom bazéne, oddýchnite vo vírivke s teplou vodou, uvoľnite telo aj dušu v saunách /tradičná fínska sauna, bio sauna a infrasauna/, alebo sa postarajte o svoju kondíciu a zacvičte si vo fitness. Vaša spokojnosť je pre hotel to najlepšie uznanie.

Hrabovská dolina a Malinô Brdo

Liptov ponúka široké možnosti peších túr vďaka ideálnej polohe a mnohorakým prírodným krásam. Návštevníci si môžu vybrať z rôzne náročných turistických trás. Hrabovská dolina s priehradou jednou z najnavštevovanejších miest v okolí Hotela Áčko. V blízkosti sa nachádza navštevované stredisko Malinô Brdo, ktoré je známe práve vďaka ski parku, v letnej sezóne bike parku.

Vlkolínec

Vlkolínec patrí medzi klenoty slovenskej ľudovej architektúry. Jeho počiatky sa datujú do 14. storočia. Pripomína stredoveké dedinské sídlo – s drevenou architektúrou a nenarušenou zástavbou zrubových domov – obkolesené lesom a úzkymi pásikmi polí a pasienkov. Nájdeme v ňom múzeum Roľnícky dom, hasičskú expozíciu, detský sad a príležitostne sa tu poriadajú rôzne zaujímavé výstavy. Od roku 1993 je Vlkolínec zaradený do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO.

Galéria Ľudovíta Fullu

Milovníci kultúry by nemali obísť Galériu Ľudovíta Fullu v Ružomberku. Je to galéria moderného umenia a súčasť Slovenskej národnej galérie. Prezentuje najmä výtvarné diela, ktoré SNG daroval Ľudovít Fulla. Bola prvou galériou postavenou na Slovensku po roku 1945.

Hrad Likava

Hrad Likava je zrúcanina hradu v chotári obce Likavka, neďaleko Ružomberka. Je najväčším hradom Liptova a jeho hlavnou úlohou bolo strážiť dôležitú cestu z Považia na Oravu a do Poľska. Architektúra hradu je cenným svedectvom obdobia neskorej gotiky a renesancie, palácový komplex sa radí medzi najvyššie stavby svojho druhu na Slovensku.

Veľký Choč

Veľký Choč s nadmorskou výškou 1 611 m.n.m.je najvyšší vrch v Chočských vrchov. Je viditeľný už od Štrby a z celej dolnej Oravy. Vrchol je turisticky veľmi vyhľadávaný. Má tvar nepravidelnej pyramídy s početnými bralnými partiami. Z vrcholu Choča je vynikajúci kruhový výhľad. Je porastený kosodrevinou a bol ospievaný mnohými básnikmi, medzi inými aj P.O. Hviezdoslavom, ktorý pochádzal z Vyšného Kubína, ležiaceho priamo pod Chočom. Choč je považovaný za jeden z najkrajších vrchov Slovenska.
119 €
172 €

Vyprší
25.3.2019
Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
172 €

Vyprší
25.3.2019
Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
35
Práve prezerá 132 ľudí
35
Práve prezerá 38 ľudí
45
Práve prezerá 121 ľudí