Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jarný víkendový relax v Hrabovskej doline v hoteli Áčko*** aj cez májové sviatky.

31
Popis ponuky

V malom útulnom Hoteli Áčko, ktorý sa nachádza v meste Ružomberok na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo. Akákoľvek požiadavka hosťa nie je pre hotel nesplniteľná. V hoteli sa vždy cítite ako doma, pretože len tu nájdete ten pravý pokoj, oddych a príjemnú atmosféru. Každý hosť je pre hotel viac než len hosť – je to člen malej milej rodiny. Oddych, relax, pokoj a pohoda je to, čo hotel robí výnimočným.

Vášmu oku ulahodí originálna architektúra inšpirovaná Flinstones family, pôsobivý dizajn a perfektne zladený interiér. Váš zrak očarí starostlivo pestovaný park pred hotelom, a to je len malá smietka z našej pestrej ponuky, ktorá lahodí nielen oku, ale hlavne telu a duši.

Hotel Áčko sa nachádza v Ružomberku, v meste, ktoré je položené v prekrásnom prostredí hôr, na východnom úpätí Veľkej Fatry, severozápadných úbočiach Nízkych Tatier a neďaleko juhozápadných svahov Chočských vrchov v nadmorskej výške 494 m.

Ubytovať sa môžete v apartmánoch, zložených zo spálne, obývacej časti, kúpeľne so sprchou a WC. Všetky izby sú vybavené TV SAT a WiFi.

Túžite sa kvalitne najesť? V tom prípade je pre vás k dispozícii reštaurácia, kde si môžete vychutnať výborné jedlo, či posedieť pri káve, zákusku, alebo pokecať s priateľmi pri pivku či drinku.

Čakajú na vás bohaté a pestré raňajky, podávané formou švédskych stolov.

O oddych je u nás postarané v našom hotelovom wellness, kde môžete načerpať sily a uvoľniť zmysly v príjemnom prostredí. Zaplávajte si v plaveckom bazéne, oddýchnite vo vírivke s teplou vodou, uvoľnite telo aj dušu v saunách /tradičná fínska sauna, bio sauna a infrasauna/, alebo sa postarajte o svoju kondíciu a zacvičte si vo fitness. Vaša spokojnosť je pre hotel to najlepšie uznanie.

Hrabovská dolina a Malinô Brdo

Liptov ponúka široké možnosti peších túr vďaka ideálnej polohe a mnohorakým prírodným krásam. Návštevníci si môžu vybrať z rôzne náročných turistických trás. Hrabovská dolina s priehradou jednou z najnavštevovanejších miest v okolí Hotela Áčko. V blízkosti sa nachádza navštevované stredisko Malinô Brdo, ktoré je známe práve vďaka ski parku, v letnej sezóne bike parku.

Vlkolínec

Vlkolínec patrí medzi klenoty slovenskej ľudovej architektúry. Jeho počiatky sa datujú do 14. storočia. Pripomína stredoveké dedinské sídlo – s drevenou architektúrou a nenarušenou zástavbou zrubových domov – obkolesené lesom a úzkymi pásikmi polí a pasienkov. Nájdeme v ňom múzeum Roľnícky dom, hasičskú expozíciu, detský sad a príležitostne sa tu poriadajú rôzne zaujímavé výstavy. Od roku 1993 je Vlkolínec zaradený do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO.

Galéria Ľudovíta Fullu

Milovníci kultúry by nemali obísť Galériu Ľudovíta Fullu v Ružomberku. Je to galéria moderného umenia a súčasť Slovenskej národnej galérie. Prezentuje najmä výtvarné diela, ktoré SNG daroval Ľudovít Fulla. Bola prvou galériou postavenou na Slovensku po roku 1945.

Hrad Likava

Hrad Likava je zrúcanina hradu v chotári obce Likavka, neďaleko Ružomberka. Je najväčším hradom Liptova a jeho hlavnou úlohou bolo strážiť dôležitú cestu z Považia na Oravu a do Poľska. Architektúra hradu je cenným svedectvom obdobia neskorej gotiky a renesancie, palácový komplex sa radí medzi najvyššie stavby svojho druhu na Slovensku.

Veľký Choč

Veľký Choč s nadmorskou výškou 1 611 m.n.m.je najvyšší vrch v Chočských vrchov. Je viditeľný už od Štrby a z celej dolnej Oravy. Vrchol je turisticky veľmi vyhľadávaný. Má tvar nepravidelnej pyramídy s početnými bralnými partiami. Z vrcholu Choča je vynikajúci kruhový výhľad. Je porastený kosodrevinou a bol ospievaný mnohými básnikmi, medzi inými aj P.O. Hviezdoslavom, ktorý pochádzal z Vyšného Kubína, ležiaceho priamo pod Chočom. Choč je považovaný za jeden z najkrajších vrchov Slovenska.
119 €
172 €

Vyprší
20.5.2019
Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
172 €

Vyprší
20.5.2019
Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
Práve prezerá 43 ľudí
48
37
28