Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto na pláži v Taliansku s ubytovaním, polpenziou a dieťaťom do 11,99 r. zdarma v hoteli Miláno***.

28
Popis ponuky

Gateo a Mare leží na pobreží Jadranského mora. Pokojnejšie letovisko je správnou voľbou pre letnú dovolenku. Krásne dlhé piesočnaté pláže vedú až do Rimini, ktoré sa nachádza cca 20 km od mesta. Okolie je bohaté na pamiatky a rôzne zaujímavé miesta a nabáda k návšteve napríklad aquaparku, delfinária (Rimini), zábavného parku Fiabilandia (Rimini) alebo krásneho historického mesta Ravenna, ktoré je vzdialené cca 40 km.

Trojhviezdičkový hotel Milano*** sa nachádza len 250 m od piesočnatej pláže a 300 m od centra. Množstvo obchodov, barov a reštaurácií je v bezprostrednej blízkosti. Medzi vybavenie klimatizovaného hotela patrí recepcia, bar, reštaurácia, výťah, krytá veranda s TV a izba s posedením. WiFi pripojenie je dostupné pri recepcii zdarma.

Dvojlôžková izba s možnosťou až 2 prísteliek

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, fénom, telefónom, TV, trezorom, balkónom a klimatizáciou. Prístelky môžu byť formou poschodovej postele. Deti vo veku 0–2,99 rokov spia s rodičmi na lôžku, tzn. nemajú vlastnú posteľ. Detskú postieľku je možné vyžiadať za poplatok. V prípade, že ide o 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 2,99 rokov, nebudú mať izbu 2+1, ale len izbu 2+0 – dieťa nemá prístelku, ale spí s rodičmi v posteli. V prípade, že ide o 2 dospelé osoby a 2 deti do 2,99 rokov, nebudú mať izbu 2+2, ale len izbu 2+0 – deti nemajú nárok na prístelku, ale spia s rodičmi v posteli.

Letovisko Gatteo a Mare ponúka 1 km dlhú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Zhruba 700 m od hotela je i voľná pláž, kde si nemusíte kupovať plážový servis. Využite svoj voľný čas a podniknite výlet do Rimini, San Marina, delfinária v Rimini, aquaparku Aquafun, Oltremare, Italia in Miniatura, Mirabilandia, do Benátok a ďalších miest.
388 €
536 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
388 €
536 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
40
37
Práve prezerá 40 ľudí
42
Práve prezerá 45 ľudí