Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre dvoch pri zámku Lysice na Južnej Morave s polpenziou, bazénom a wellness za polovicu.

Hotel Lysice
0 / 5
45
Popis ponuky

Aquapark v Boskovicích

Mestské kúpele v Boskoviciach sú otvorené 7 dní v týždni a ponúkajú kvalitne vybavený areál so širokou škálou hodín určených pre verejnosť. V aquaparku môžete využiť predovšetkým 25 metrový plavecký bazén.Rekreačný bazén je vybavený vírivkami, chrličmi vody, divokou vodou a perličkový kúpeľov. Pre zábavu slúži 60 metrový tobogan. Okrem množstva vodných atrakcií je tu návštevníkom k dispozícii aj parná komora. Mimo to sa tu nachádza aj relaxačné centrum s fínskou saunou, infrasaunou, whirlpoolom, využiť môžete aj spinning a masáže.

Aquapark Blansko

Nenechajte si ujsť deň plný zábavy v Aquaparku Blansko. Či ste na dovolenke v páre alebo s rodinou, práve toto miesto je tým, ktoré si užijete. V areáli nájdete nielen 25 m dlhý bazén so štyrmi plaveckými dráhami, ale aj 3 skokanské mostíky, divokú rieku s hojdacím bazénom, tobogan a širokú šmýkačku. Nechýba tu ani detský bazén, pláž, ihrisko na pétanque a letná reštaurácia s barom. Cenníky a otváraciu dobu nájdete TU.

Zámok Lysice (200 m od hotela)

Lysice, barokový zámok, národná kultúrna pamiatka, s prekrásnou vyhlásenou záhradou a kolonádou s krytým ochozom. Novo zrekonštruovaná oranžéria (špeciálny skleník pre tropické rastliny) a unikátny fíkovňa. V interiéroch sa nachádza zbierka českého skla, porcelánu, súbory orientálnych umeleckých predmetov, cenná zbierka zbraní, obrazov, .... Ideálne miesto pre svadobný obrad na zámku (svadba na zámku).

Zámok Kunštát s parkom (10 minút autom)

So zámockou záhradou, turisticky veľmi atraktívny a navštevovaný objekt. V interiéroch sa nachádza zbierka českého skla, porcelánu, súbory orientálnych umeleckých predmetov, cenná zbierka zbraní, obrazov, nábytku a knižnica rakúskej spisovateľky Márie Ebner Eschenbach. Na zámku prebieha po celý rok rad podujatí, koncerty, šermiarske turnaje, výstavy atď. Národná kultúrna pamiatka. Patrí medzi najstaršie šľachtické sídla na Morave. Pod južnými múrmi zámku sa nachádza cintorín (i psie) z konca 19. storočia, jeden z mála u nás zachovaných. Každý 3. víkend v mesiaci september v Kunštátě prebieha "hrnčiarsky jarmok", s bohatým sprievodným programom.

Porčův mlýn Býkovice (5 minút autom)

Porčův mlýn je historická pamiatka, ktorá sa nachádza v malebnej obci Býkovice. Príďte si pozrieť unikátne funkčné mlyn na hornej vodu. Budete účastní skutočného mletie obilia s odborným výkladom pána mlynára.

 • Moravský kras – podhorie Českomoravskej vrchoviny
 • Propast Macocha (25 min. autom)
 • Rozhledna Kozárov (10 min. autom)
 • Arboretum Borotín (30 min. autom)
 • Veľký a Malý Chlum (10 min. autom)
 • Blaničtí rytieri (15 min. autom)
 • Najväčšia socha Masaryka (15 min. autom)

 • Tenisový kurt (5 minút autom)
 • Multifunkčné ihrisko v Býkovice môžete využiť na tenis, nohejbal, ...
 • Prechádzka na koni (5 minút autom)
 • Paragliding
 • Rybárčenie v Býkovice (5 minút autom)
 • Ovečky a kozy u mlyna (5 minút autom)

103 €
187 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
103 €
187 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
42
47
45