Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kompletný servis a plnenie klimatizácie + geometria. Zverte svoje auto do rúk profesionálov.

56
Popis ponuky

Spoločnosť LEGAS AUTO pôsobí na trhu už dlhé roky. Zverte svoje auto do rúk profíkov s dlhoročnými skúsenosťami a o kvalitu vykonaných prác nemusíte mať žiadne obavy.

Klimatizácia je už takmer neodmysliteľnou súčasťou výbavy väčšiny vozidiel. Jej stav výrazne ovplyvňuje komfort počas jazdy. Jazdite komfortne a starajte sa o svoje zdravie. K optimálnemu výkonu a najmä životnosti klimatizácie by sa mala vykonávať raz za rok kompletná údržba klimatizácie a dezinfekcia systému.

V dnešnej dobe patrí klimatizácia k štandardnej výbave skoro každého automobilu. Každého z nás pri kúpe nového alebo ojazdeného automobilu zaujíma, či je vybavené funkčnou klimatizáciou. No málokto z nás si uvedomuje, aká dôležitá je starostlivosť o údržbu autoklimatizácie.

  • Zdravšie prostredie bez baktérií a plesni vo vnútri auta
  • Vyšší výkon a efektivita klimatizácie
  • Vzduch v aute čistý a bez "zápachu"

Ozón je najúčinnejší v boji s vírusmi, baktériami, plesňami a parazitmi

Ozón má mimoriadne veľkou mikrobiocidnú účinnosť. Keď je správne aplikovaný, je schopný zlikvidovať väčšinu známych baktérií, vírusov, parazitov a plesní. Naviac sa ozón rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia. Je to veľmi účinný, ekologicky prijateľný dezinfekčný prostriedok pre vzduch a vodu. Z týchto dôvodu je ideálnym dezinfekčným prostriedkom. Pre tieto jeho schopnosti a zdravotnú nezávadnosť je obľúbený najviac v potravinárstve.
34,90 €
80 €

Kúpené
102x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,90 €
80 €

Kúpené
102x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
60