Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Staňte sa súčasťou príbehu! Ohromujúce zážitky v 5D Cinema MAXIM po celom Slovensku.

43
Popis ponuky

Staňte sa súčasťou príbehu, vrhnite sa strmhlav do priepasti, zákruty režte ako pravý pretekár, ujdite desivým obludám alebo leťte nahor k nebesiam. Vezmite rodinu alebo svojich priateľov a príďte zažiť to, čo v bežnom kine nenájdete.

Usadíme vás do pohodlných sedačiek, zapožičiame aktívne 3D okuliare a show môže začať! Vaše sedadlá sa s vami budú pohybovať takmer všetkými smermi, budete obklopení prvotriednym zvukom a špeciálnymi efektmi ako je vietor alebo vodná para, ktoré pocit splynutia s filmom ešte viac umocní. Je libo pokojnú výpravu do hlbín oceánu alebo divokú adrenalínovú jazdu na horskej dráhe? Vybrať si môžete z viac ako dvoch desiatok filmov rôznych žánrov, ktoré pobavia celú rodinu.

Vybrať si môžete z viac ako dvoch desiatok filmov rôznych žánrov, ktoré pobavia celú rodinu.

Prajete si pokojnú výpravu do hlbín oceánu alebo divokú adrenalínovú jazdu na horskej dráhe? Premietanie trvá 5 - 6 minút, konkrétny film si zvolíte až na mieste bez nutnosti rezervácie. Maximálne pohodlie vášmu zážitku dodá súkromie vďaka kapacite štyroch miest.

Nechajte sa vtiahnuť do neuveriteľného sveta piatich dimenzií v najväčšej sieti 5D kín na Slovensku a v Čechách. 5D CinemaMaxim nájdete vo vybraných obchodných centrách.
1,99 €
3,50 €

Kúpené
523x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
3,50 €

Kúpené
523x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
33
29