Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ekologická bambusová zubná kefka s prémiovými jemnými štetinami od Smiley Monkey, vrátane poštovného.

44
Popis ponuky

Akú zubnú kefku odporúčajú zubári? My sme sa spýtali a vyvinuli zubnú kefku SMILEY MONKEY

Vysoká hustota jemných štetín z kvalitných materialov a delikátna starostlivosť precízne tvarovanej kefky, vám pomôže dokonalo vyčistiť povrch vašich zubov vrátane medzizubných priestorov. Ergonomický dizajn našej kefky sme navrhovali v spolupráci s odborníkmi na zubnú hygienu. Má preto vlastnosti, ktoré zabezpečia belší úsmev a zdravé ďasná.

Jemné šteniny sú najlepšie

Hovorí sa že tvrdé alebo stredne tvrdé zubné kefky čistia lepšie. Takéto kefky môžu však vaše zuby a ďasná dokonca poškodiť. Zubná pasta je dostatočne abrazívna a preto pri čistení zubov nie je potrebné vyvíjať nadmerný tlak. Vašim cieľom je odstraniť zubný povlak čo najšetrnejšie, ochrániť svoje zuby a ďasná pred zubným kazom a získať žiarivo biely úsmev.

Zdravie na prvom mieste

Plastové zubné kefky častokrát obsahujú BPA (bisfenol-A). Výrobcami deklarovaná nezávadnosť je však otázna. My v SMILEY MONKEY si myslíme že postupné obmedzenie používania plastov pomôže vášmu zdraviu a v neposlednom rade aj životnému prostrediu. Zubná kefka ktorú držíte v rukách je vyrobená z Moso bambusu ktorý je rýchlo obnoviteľný, hypoalergenný, prirodzene anti-bakterialny a vode odolný.

Ekologické a ešte aj pekné

Tieto ekologické kefky majú extra jemné štetinky. Ich tvar je navrhnutý do tvaru vlnky pre ešte lepšie čistenie zubov. Štetiny v dvojbalení sú napustené aktívnym uhlím, ktoré majú bieliaci účinok. Štetinky majú veľmi vysokú hustotu.

Rúčka je z rýchlorastúceho bambusu je v prírodnej farbe a je navrhnutá pre lepší úchop. Celá kefka je vyrhnutá na Slovensku v spolupráci so zubnými profesionálmi.
4,99 €
8,90 €

Vyprší
5.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,99 €
8,90 €

Vyprší
5.6.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80